19 Ağustos 2016

Tatilbudur.com Para İademi Yapmıyor.

27 Haziran 2016 tarihinde eşimle beraber iki kişilik İspanya turu satın aldık. Ancak daha sonra elimizde olmayan sebeplerden dolayı programımız değişti. Bu kısım çok önemli. Müşteri hizmetlerini aradığımda tarafıma, çok net bir şekilde, tur başlangıcından 72 saat öncesine kadar paranızı geri alabilirsiniz dendi. Tamamen yönlendirmeleri doğrultusunda hareket etmemize rağmen satın aldığımız ve gidemediğimiz yurt dışı turunun geri ödemesini yapmadılar. Müşteri temsilcilerinin yanlış bilgi verdiğini, dolayısıyla beni yanlış yönlendirdiklerini kabul ettikleri halde iade yapmadılar. Bir türlü muhatap olacak birilerini bulamamak, kapılarda ve odalarda yarım saat kadar bekletilmek de işin detayı olarak burada yerini alsın. Tabi ki yasal yollara hemen başvuracağız.

Özgür 459 Okunma

Cevaplar

  • Özgür24 Ağustos 2016

    Durumla ilgili gelişmelerden, bu şikayeti okuyanları haberdar etmek isterim. Burada paylaştıklarıma ek olarak, linkedin isimli siteden firmanın genel müdürü ve genel müdür yardımcıları da dahil olmak üzere toplam 5 üst düzey yöneticisine ulaştım, tahmin edebileceğiniz üzere hiçbir yanıt alamadım. Resmi olarak da, tüketici İl Hakem Heyetine paramın iadesi için, Kültür ve Turizm Bakanlığı Teftiş Kurul Başkanlığı'na da olayın detaylı olarak soruşturulması için başvurumu yapmış bulunuyorum. Gerek yaptığım araştırmalara gerekse internet ortamında rahatlıkla ulaşabildiğim yorum ve şikayetlere bakıldığında, Mikatur (tatilbudur.com) 'un ciddiyetten uzak tavrının bana özel olmadığını fark etmek zor olmadı. Bir sürü insan mağdur olmuş, ben de bu sebeple yasal haklarınızı hatırlatmak istedim.

  • Özgür19 Ağustos 2016

    "18.08.2016 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın" şeklinde atfedilen, "evet, tarafınıza yanlış bilgilendirilme yapılmış, ancak paranızı yine de ödemiyoruz"dan farklı değildir. Buna ek olarak, sözleşme sadece Mikatur ve benim aramda olduğu halde, sözleşmede adı hiçbir şekilde anılmayan tedarikçi firmaya sorumluluğu yıkma girişimleridir. Dolayısıyla, ve net bir şekilde, görülebileceği üzere, profesyonellikten ve kurumsallıktan uzak tavır ısrarla devam ettirilmektedir.

  • Tatilbudur.com Temsilcisi19 Ağustos 2016

    Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 18.08.2016 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön