Tatilbudur.com Otel Kapanmış, Tarafımıza Bilgi Verilmiyor.

Selvi A. |

Tatilbudur.com adresinden 2 kişilik Bodrum The Luvi Hotel'den 5**7 rezervasyon numarası ile 03-09 Eylül tarihleri için rezervasyon yaptırdık. Kardeşim benden 2 hafta önce aynı otelde kalırken otel kapandığı için başka bir otele transfer yaptılar. 2 günden beri arıyoruz, kesinlikle bilgi verilmiyor, dönüş yapılmıyor. 10 gün kalmış bizi böyle strese sokmaya hakları yok. Bir seçenek dahi sunmuyorlar, bilmiyoruzda başka. Bodrum'a gelince haber verecekler sanırım. O da işte emri vakiyle halletmeye çalışacaklar sanırım. Böyle devam ederse konuyla ilgili tüketici mahkemelerine başvuracağım. Böyle bir tur operatörü görmedim. bir daha Tatilbudur'u tercih etmeyeceğim. Tanıdığım kim varsa herkese anlatacağım bu durumu.

Etiketler :

Acenta Tur İptal Çağrı Merkezi Bilgilendirme Rezervasyon İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selvi A.
  08 Kasım
  17:30

  Bir daha asla Tatilbudurla rezervasyon yaptırmayacağım, bütün çevremdekilere de bunu ileteceğim...

 • 29 Eylül
  13:21

  Değerli Misafirimiz,

  Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla.
  Tatilbudur.Com
  Müşteri İlişkileri

 • 06 Eylül
  00:12

  Değerli Misafirimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için , musteri.iliskileri@tatilbudur.com e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla.
  Tatilbudur.Com
  Müşteri İlişkileri