Tatilbudur.com Olmayan Hizmetin Satışı!

Yeşim G. |

Çalıştıkları firmalar bile şikayetçi. Bayram öncesi kızımla tatile gitmek için aradım aramaz olaydım, 2010 doğumlu diyorum, 2 yetişkin parası aldılar kartımdan.Elimde sözleşme var, otel yer yok mümkün değil diyor. Yer yok diyorlar. Asla dönüş yapmıyorlar. Tesadüfen aradım oteli ve çocukla oralarda perişan olacaktım. Diğer yandan da şu anda tatile gidip gidemeyeceğim belli değil.

Etiketler :

Rezervasyon İşlemleri Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Temmuz
  10:19

  Değerli Misafirimiz,

  Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 02.07.2016 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla.
  Tatilbudur.Com
  Müşteri İlişkileri

 • Yeşim G.
  26 Haziran
  17:05

  Çalışanlar vasıfsız yöneticiler bilgisiz... Türkçe bilmiyorlar sanki. Hiçbir konuda yetkin değiller. Herkes birbirine teli aktarıyor. Bir daha asla buradan hiçbir şey almam kimseye de tavsiye etmem. Sinirlerim alt üst. Alay ediyorlar sanki. Anında ödemeyi alıp otele sonra soruyorlarmis musait misiniz diye. Teknık altyapı sıfır. Çalışanlar sıfır

 • 24 Haziran
  09:36

  Değerli Misafirimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için , musteri.iliskileri@mikatur.com e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla.
  Tatilbudur.Com
  Müşteri İlişkileri