Tatilbudur.com Kalmadığımız Otelin Parasını Aldı.

Halil Y. |

23.09.2015-27.09.2015 tarihleri arasında Bodrum Royal Palm Beach adlı otele parasını önceden ödeyerek rezervasyon yaptırdık. O tarihte otele giriş yaptık ve oteli beğenmedik. Tatilbudur yetkililerini aradım başka bir otele geçmek istediğimi otelin çok kötü durumda olduğunu belirttim. Bana 4 günlük rezervasyonun 2 gününü keseceğini söyledi. Halbuki otel Bodrum'daki yağmur ve sel nedeniyle boştu. Bizden kaynaklanacak boşluk olmayacaktı otelde. Defalarca konuşmama rağmen iade etmediler. Haketmedikleri parayı alan Tatilbudur.com bu işletme politikasını devam ettirdiği sürece müşteri kaybetmeye devam edecektir. Paramın iadesini talep ediyorum ancak ihtimal vermiyorum.

Etiketler :

Müşteri Tur İptal Para İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halil Y.
  09 Ekim
  16:43

  Tatilbudur yetkilileri aradı kurumsal olarak kalmadığınız otelde olsa parayı iade etmeyeceklerini söylediler kamuoyunun bilgisine sunarım. Tatilbudur.com dan tatil satın alacağınız zaman bir aksilik söz konusu olduğunda paranızı iade etmeyeceklerini bu şekilde tescillediler.

 • 09 Ekim
  11:48

  Değerli Misafirimiz,

  Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 09/10/2015 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla.
  Mika Tur
  Müşteri İlişkileri