Tatilbudur.com İlgisizliğin Bu Kadarı...

İbrahim B. |

13.08'da 03.10 balayına çıkmak için Benelux-Paris turu satın aldım. Tur şirketinden vize işlemleri ile ilgili hiçbir bilgi gelmemesi üzerine 03.09'da vize ile ilgili işlemlerin başlatılması için tüm evrakları gönderdim. Tur şirketi bu evrakları 20 gün boyunca işleme almadığı gibi, 29.09 saat 17:50 vizemin evrak yetersizliğinden dolayı çıkmadığını belirttiler. Bu yaptıkları ilgisizlik, beni inanılmaz derecede mağdur etti.

En azından işlemin bir an önce iptal edilip paramın hesabıma yatırılması için defalarca aradım. Hayatımda bu kadar müşterisini hiçe sayan bir firma görmedim. Vize işlemleri ile ilgilenmedikleri gibi paramı da iade etmeyeceklerini söylüyorlar. Hizmet veremedikleri gibi paramı da kullanıyorlar. Yılda 1 hafta kendime ayırdığım tatilim kötü geçti. Gerekli her yere şikayette bulunacağım. Bu düpedüz usulsüzlük... .

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Acenta Tur İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ekim
  10:06

  Değerli Misafirimiz,

  Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla.
  Tatilbudur.Com
  Müşteri İlişkileri

 • 01 Ekim
  14:23

  Değerli Misafirimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için , musteri.iliskileri@tatilbudur.com e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla.
  Tatilbudur.Com
  Müşteri İlişkileri