29 Ağustos 2016

Tatilbudur.com Hizmet Kalitesi.

21-28 Ağustos tarihleri arasında Ankara'dan otobüs ile ulaşımlı Ege - Akdeniz Turuna katıldık Ankara'dan 23:30'da otobüs ile hareket edeceğimizi taahhüt eden firma sonradan tura katılanlardan öğrendiğimiz Tatilbudur.com isimli bir firmadan 11 kişilik bir grup yolcu aldığı için turu İstanbul çıkışlı yapmış ve bize saat:02.00'de yola çıkacağımız söylendi. Saat geldiğinde ortada bir otobüs yoktu bize minibüs ile Afyon'a geçeceğimiz ve buradan otobüse aktarılacağımız söylendi. Afyon'a kadar çok rahatsız bir şekilde yolculuk etmek zorunda bırakıldık küçük ve dar koltuklar nedeniyle, dönüş yoluna geçtiğimizde bize bu sefer taahhütname de adı bile geçmeyen Bursa ilinden Ankara'ya yine minibüs ile transfer yapacaklarını söylediklerinde kabul etmediğimizi beyan etmemize rağmen operasyon gerçekleşti diye keyfi bir bahane ile bizi yollarda mağdur ettiler.

Müşteri hizmetlerini aramama rağmen dönüş olmadı.

Cihan 510 Okunma

Cevaplar

  • Cihan31 Ağustos 2016

    Yani ne demek biz öyle uygun gördük siz biz ne istersek yapmak zorundasınız mı demek! İzmir dersek İzmir Bursa dersek Bursa İstanbul dersek İstanbul'dan yollarız Nasıl istersek öyle yollarız demek mi! bayağı kurumsal bir cevap gerçekten!

  • Tatilbudur.com Temsilcisi30 Ağustos 2016

    Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 28.08.2016 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön