Tatilbudur.com Hizmet Kalitesi.

Esra T. |

Tatilbudur.com'dan 1093 TL Bonus Kart ile tatil aldım. Tatili iki kez çekmişler. Telefona sms geldi banka parayı çekti. Siteleri dondu çağrı merkezlerini aradım güncelleme var dediler. Sonra fiyatlar arttı aynı otellerin. Ve rezervasyonlarımda gözükmüyor. Aradığımda bizde gözükmüyor muhasebeden bilgi bekliyoruz diye iki gündür oyalıyorlar. Para çekildi ortada otel de yok. 0850 başlayan çağrı merkezindeki H**** Hanım gayet sert bir üslupla konuşuyor. Hep arıyoruz fakat aranmıyoruz. Kendilerini tüketici mahkemelerine verdim ama malum uzun süre bekleyeceğim. Tazminat davası açtım aynı zamanda Show TV Whatsapp hattına da olanları sesli kayıt almıştım görüşmelerimizi attım. Çağrı kalitesi bu değildir. Müşteriye önem veren bir konuşma göremiyorum.

Etiketler :

Rezervasyon İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Temmuz
  17:51

  Değerli Misafirimiz,

  Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 01.07.2016 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla.
  Tatilbudur.Com
  Müşteri İlişkileri

 • 01 Temmuz
  13:41

  Değerli Misafirimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için , musteri.iliskileri@tatilbudur.com e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla.
  Tatilbudur.Com
  Müşteri İlişkileri