Tatilbudur.com Hesabımdaki Parayı Uçak Bileti Almak İçin Kullanamıyorum.

Zehra S. |

2 yıl önce almış olduğum tatili iptal edip belli bir miktar karşılığında içeriye haklı saklı şeklinde paramı 1 sene içinde kullanabileceğim söylenmişti. Fakat içeride duran paramı uçak bileti vs. İçin kullanamayacağım söylenmedi. 1 sene dolduğunda tatile gidemediğim için parayı geri iade istedim ve yine belli bir miktar karşılığında 1 sene daha süreyi uzattılar. Bugün arayıp uçak bileti almak istediğimde ilk aradığımda hanımefendi bu parayı kullanabileceğimi söyledi. Üstüne kalan parayı kredi kartından çektirmem gerektiği söylendi. Kredi kartı bilgilerini alıp geldiğimde ikinci aramamda telefona çıkan kişi böyle bir şeyin mümkün olmadığını söyledi. Telefonda iki saat eski rezervasyonumu aradılar. Bulamadılar. Güç bela bulduklarında bana döneceklerini söylediler. Defalarca aradım. Benim biletleri acilen almam gerekiyor. Çok ilgisiz alakasız bir firma. Benim paramı içeride 2 sene kullandılar.

Etiketler :

Para İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  13:25

  Değerli Misafirimiz,

  Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla.
  Tatilbudur.Com
  Müşteri İlişkileri

 • 29 Ağustos
  09:08

  Değerli Misafirimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için , musteri.iliskileri@tatilbudur.com e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla.
  Tatilbudur.Com
  Müşteri İlişkileri