Tatilbudur.com Clup Pineta Marmaris Tam Bir Fiyasko!

Ali D. |

Tam bir facia idi hem otel hem Tatilbudur.com (Mikatur) ekibi öncelikle otel pis bakımsız odalar çok eski rutubet kokuyor yemekhane kapısından girmeden ağır ağır kokular gelmeye başlıyor, yemek yemek imkânsız doğrusu boş masa bulmak zor, kirli masalarda yemek zorunda kaldık, havuz desen mikrop yuvası.

Mikatur otelin özel plajı var dedi, sorduk oda yokmuş, sonunda eşim dayanamadı hasta oldu, erken çıkış yaptık ve kalan gecenin ücretini talep ettik otelden, tur şirketine yönlendirdi, tur şirketinde otel verecek dedi, bizim iade ücreti buhar oldu yani, üstelik iptal sigortam da varken, yani tur parayı alana kadar ilgili, otel desen oda satana kadar, tam bir facia idi,Tatilbudur.com mu,hayır kesinlikle.

Etiketler :

Para İade Konaklama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Eylül
  12:50

  Değerli Misafirimiz,

  Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 11/09/2015 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla.
  Mika Tur
  Müşteri İlişkileri

 • 31 Ağustos
  13:16

  Değerli Misafirimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Saygılarımızla.
  Mika Tur
  Müşteri İlişkileri