02 Eylül 2015

Tatilbudur.com 900 Km. Yol Gidip Otel Önünde Kaldık!

06.08.2015 tarihinde 289115 rezervasyon numarası ile 5 gece tatil satın aldık. Cep telefonuna ve e-mail adresine onay mesajları geldi ve bir gün sonra eşim teyit amaçlı arayarak teyit etti ve herhangi bir problem olmadığı belirtildi. İstanbul'dan kalkıp Kemer'deki otele gittiğimizde rezervasyonumuzun olmadığı bize otel yetkilileri tarafından bildirildi.

Tatilbudur.com'a durumu bildirdiğimizde, satışın iptal edildiği ve iptalde bizim tarafımızdan talep edildiği söylendi. Biz ne tatilin iptalini istedik ne de bu konuda herhangi bir telefon görüşmesi yapmadık telefon kayıtları incelensin size dönüş sağlayacağız dediler kimse aramadı otel önünde mahsur kaldık belki 10 kere aradık ama dönen olmadı.

Emre 497 Okunma

Cevaplar

  • Emre09 Eylül 2015

    Tatilbudur hiçbir şekilde bariz hatasını kabul etmiyor ve yasal yola başvurmazlar bununla uğraşmazlar düşüncesiyle isterseniz yasal yollara başvurabilirsiniz diyor, bende diyorum ki ibreti alem olsun diye gerekli yasal işlemleri başlatacağım ve firma mahkum olduğunda hatasını farkına varacak ama iş işten geçmiş olacak.

  • Tatilbudur.com Temsilcisi09 Eylül 2015

    Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 09 ,09,2015 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Mika Tur Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön