09 Ağustos
#12414199

Tatilbudur'dan Şikayetçiyim

Ben yorumları okurken Şikayetvar'da her yerde olabilir sıkıntı diye yaklaştım. Kirli çarşaflar banyo kapısı olmayan bir oda, ortada devremülk satma amaçlı gezinen insanlar görüntü kirliliği resmen. Aile oteli ile alakası olmaya bir otelde tatile gelmek isterseniz evet. Alkollerin hiçbir markası olmayan suda kristalleşip yok olan rakı. Kavun istediğimizde yan masa müdürün arkadaşı.


Öteki masada şu masada sen masada içecek istersen Self Servis onlar isterse hemen efendim ayrımcılık mı buyun Mia Bianco'ya uğramalısınız cam bardakları suyun alına tutup herkese aynı servisi isterseniz. Balayı odası diye bahçeden koparılıp yatağı böcek saran bir oda ya da.


Kuruyemiş yokken yan masaya efendim hoş geldiniz diye tuzlu fıstık tabağının gelmesi. Tatilbudur acentası ile geldik burada tanıştığımız başka bir çift onlarda Tatilbudur ile gelmişler odasına meyve ve şarap istemişler balayı çifti diye göndermemişler ertesi gün şikayet ederim deyince yarım saat sonra odasına şarap ve meyve tabağı gelmiş bizden demesi daha 3 günümüz var ve gitmek istiyoruz daha nasıl geçecek günümüz bilmiyoruz.

Kübra Kübra 1.991 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tatilbudur Temsilcisi09 Ağustos

    Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 09.08.2019 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

  • Tatilbudur Temsilcisi09 Ağustos

    Değerli Misafirimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için, [email protected] e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları