09 Eylül
#12571676

Tatilbudur'da Paramla rezil Oldum

29.08.2019 - 01.09.2019 tarihleri arasında Ayvalık, Bozcaada, assos, Çanakkale turuna 2 arkadaşımla katıldık. Tura toplam 46 kişi olmasına rağmen 28 kişi turda belirtilen otel seçeneklerden birine yerleştirilirken, otobüsün arkasında oturan 18 kişi programda belirtilmeyen düşük kalitede olan şato otele yerleştirildik.


Bütün katılımcılar aynı ücret ödemeyi yapmasına rağmen 18 kişi mağdur ediliyor bu nasıl bir haksızlık! 28 kişi havuzlu yemeği son derece iyi olan bir otelde konaklarken 18 kişi düşük kalitede olan pis bir otelde kalmak zorunda bırakıldı. Pis oteldi kapı kolu kırıktı duşa kapının camı kafama düştü, pike yırtıktı pisti, yemekler bozuk ve sinekler içinde yüzüyordu.


Organizasyon çok kötüydü programa uyulmadı, Cunta adasında 4 kişi bırakıldık taksi ücreti ödemek zorunda kaldık bir arkadaşımız yolunu kaybetti tur bu konu hakkında çok ilgisizdi gerçekten kamera şakası gibi bir organizasyondu. Dönüşte Mertel'de şoförler ücretlerini alamadıkları için 30 dakika para almalarını bekledik. Maddi ve manevi kayıplarımız oldu mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz.

Hatice Hatice 1.088 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hatice09 Eylül

    29.08.2019 01.09.2019 tarihleri arasında Ayvalık, Bozcaada, assos, Çanakkale turuna 2 arkadaşımla katıldık. Tura toplam 46 kişi olmasına rağmen 28 kişi turda belirtilen otel seçeneklerden birine yerleştirilirken, otobüsün arkasında oturan 18 kişi programda belirtilmeyen düşük kalitede olan şato otele yerleştirildik. Bütün katılımcılar aynı ücret ödemeyi yapmasına rağmen 18 kişi mağdur ediliyor bu nasıl bir haksızlık 28 kişi havuzlu yemeği son derece iyi olan bir otelde konaklarken 18 kişi düşük kalitede olan pis bir otelde kalmak zorunda bırakıldı. Pis oteldi kapı kolu kırıktı duşa kapının camı kafama düştü pike yırtıktı pisti yemekler bozuk ve sinekler içinde yüzüyordu. Organizasyon çok kötüydü programa uyulmadı cunta adasında 4 kişi bırakıldık taksi ücreti ödemek zorunda kaldık bir arkadaşımız yolunu kaybetti tur bu konu hakkında çok ilgisizdi gerçekten kamera şakası gibi bir organizasyondu. Dönüşte mertel de şoförler ücretlerini alamadıkları için 30dk para almalarını bekledik. Rezilliğin son noktası maddi ve manevi kayıplarımız oldu mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz.

  • Tatilbudur Temsilcisi09 Eylül

    Değerli Misafirimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için, [email protected] e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler