10 Ağustos
#12418166

Tatilbudur'da Haksız Kazanç Sağlıyor

28 Ağustos tarihi için Tatilbudur Ankamall Şubesi'nden erken rezervasyondan Turkismeer Family Resort oteli aldık. Biz alırken otelin 30 haziran’da açılışının yapılacağı söylendi. Fakat o tarihten beri defalarca yeni açılış tarihi verildi otelin inşaat halindeki fotoğrafları Facebook grubunda yayımlandı. Böyle büyük bir tur şirketi nasıl olur da inşaat halinde ki oteli müşterisine satar? 2,5 aydır psikolojimiz yıprandı. Açılacak mı ne olacak diye düşünmekten. Defalarca aradım Tatilbudur müşteri ilişkilerinden hep aynı yanıtı aldım. ’eğer açılmazsa bizim güvencemiz altındasınız en az 3-4 farklı daha üst segment otel önereceğiz ‘ şeklinde.


Buna inanıp çaresizce bekledik. Ta ki bizi arayıp otel açılmayacak 2 önerimiz var giderseniz gidin gitmezseniz paranızı alın diyene kadar. Ben Side bölgesinden otel aldığım özellikle Alanya bölgesini istemediğim halde şu an mecburen Alanya’ya gidiyorum. Paramı alsam artık o fiyata otel bulamayacağım için mecbur bırakıldım.


Üst segment denilen otelleri erken rezervasyon yaparken kendi fiyatımdan çok daha düşük fiyatlara gördüm beğenmedim ve almadım. Hem aldığım ücretten düşük otele hem hiç istemediğim bir bölgeye gitmeye mecbur bırakıldım. Sadece oteli satana kadar her şey sonrasında yaşadığınız her sorunda kendi başınızasınız. Hakkımı helal etmiyorum her yere de şikayetçi olacağım.

Gürkan Gürkan 1.363 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tatilbudur Temsilcisi12 Ağustos

    Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 12.08.2019 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

  • Gürkan10 Ağustos

    Evet biliyorum bu yola başvurmadan önce sizinle defalarca iletişime geçtim ancak mağduriyetim giderilmedi dalga geçer gibi cevaplar verildi.

  • Tatilbudur Temsilcisi10 Ağustos

    Değerli Misafirimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için, [email protected] e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları