Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Tatilbudur.com Tarafından Mağduriyet Yaşanması.

Yıldıray
22 Haziran 18:48
967

Tatilbudur.com tarafından maalesef mağdur edildik. Bursa'dan Bodrum'a otel için yer ayırtıp kredi kartı ile ödeme yaparak kendi aracımızla yola çıktık. Onca yol yaptıktan sonra otele vardığımızda tarafımıza ödeme yaptığımız oda verilmedi. Yani standart oda yerine daha küçük, balkonu olmayan, rutubetli bir oda verildi. Otel yetkilisi standart oda kalmadığını söyleyip bizi yüz üstü bıraktı ve olaya tanık olan Tatilbudur.com'un elemanı bu konuda bir şey yapamadı. Otel yetkilisi ile görüştüğü halde bir odanın tamir aşamasında olduğu, eğer beklersek oranın bize verileceği söylendi. Saat 14.00'te gireceğimiz otele saat 19.00'a kadar bekledik ve sonunda oradan ayrıldık. Bu arada bu mağduriyetin giderilmesi için Tatilbudur'a 7 kez bağlanıp beklemem gerektiği söylendi. Bursa'dan yaktığım benzine mi yanayım, giden tatil günüme mi yanayım, ortada kalmamıza mı yanayım, aynı gün Bursa'ya dönüşümüze mi yanayım? Mağduriyetimizin paramızın geri verilmesi ile çözüldüğüne sanırım sevinmemiz gerekiyor. O da 7 iş günü ile 15 iş günü içinde. Açıkçası hiçbir çözüm üretilmemiştir. Bu konu ile ilgili yaktığım benzinin, giden tatilimin, açıkçası zararımın tazmin edilmesini rica ederim. Böylesine büyük bir firmanın bunu yapmasını anlayamıyorum. Teşekkürler.

Tatilbudur.com Tarafından Mağduriyet Yaşanması.

Gelişme
Gelişme

25 Haziran 13:12

Bursa dan özel aracımla bodruma 2 günlük Tatilbudur.com tarafından rezervasyon yaptırdım fakat otele gittiğimde yerimiz bir başkasına verilmiş bir şekilde rezervasyonu iptal edip paramızı 7 ile 15 içinde yatacağı söylendi ni tekim yattı para ama sıkıntı ödediğimiz paranın iadesi değil Tatilbudur.com bizleri 4 gün sonra arayıp bir dahaki tatile yüzde 5 indirim yapacakmış demesi beni ve eşimi dehşete düşürdü şaşırdık demek ki çözüm böyle oluyormuş yani kilometrelerce yol yapılıp gittiğimiz tatile aynı gün içinde kilometrelerce tekrar aynı gün tatil yapmadan dönmenin mükafatı benim paramın bana iadesi ve bir sonraki tatile yüzde 5 indirim yapılması imiş gerisi boş yani tek diyeceğim çözüm yok bir daha da asla Tatilbudur.com yok nettttttttt.

Ek
24 Haziran 13:09

Tatilbudur.com tarafından mağduriyetim çözülmüştür diye mesaj geldi çok sevindim yüzde 5 bir dahaki tatilime indirim uygulanacak mağduriyet nasıl çözülürmüş öğrendim Haziran ayının 20 sinde saat 14.00 da otele gidip odamın bir başkasına verilmesi ve aynı gün gidiş dönüş 1200 km ye civarı kendi aracımızla yaptığımız yolculuk giden tatil günlerimiz ancak bu şekilde giderilmiştir bir özür bir mağduriyet giderme asla yapılmamıştır ne kendim ne çevreme asla ve asla bu Tatilbudur.com uygulanmasından tatil rezervasyonu önermiyorum çünkü çözümü yüzde 5 gibi bir sonraki tatile aksiyon yaparız diye. Olay anında çözüme ulaştırmak yerine bu yolu seçenleri açıkçası memnuniyetsizce karşılıyorum.

24 Haziran 12:09

Tatilbudur.com vasıtasıyla 2 gece tatil için Bursa dan bodruma Smart holiday otele yola çıktık fakat 20 Haziran saat 14.00 de otele giriş yaptığımızda yerimizin bir başkasına verilmesi nedeniyle saat 19.00 a kadar otel önünde 45 derece sıcakta bir kalp hastası insanı mağdur ettiler 10 sefer bağlandığım müşteri temsilcisi arkadaşlar durumu yetkililere bildirdiklerini söyleyip maalesef mağdur edildik böylesine kurumsal bir firmanın yetkili beyefendileri ayın 20 den bugün 24 olmuş dönüş sağlamamıştır soruyorum aynı gün iki insan Bursa dan bodruma bodrumdan Bursa ya dönüş sağlamak zorunda bırakılmışlar bu hangi memnuniyete sığar bu hangi büyük firmanın yapacağı bir şey insanları bu şekilde mağdur etme politikanızda var mı soruyorum bir telefon açıp yetkili birinin bizim mağduriyetimizin giderilmesini neden sağlanmadı.

Ek
24 Haziran 11:55

Tatilbudur.com dan Bodrum da Smart holiday otele 2 gece için rezervasyon yaptırdım Bursa dan yola çıkıp Haziran ın 20 sinde saat 14.00 da otele giriş yapacaktım fakat standart oda bir başkasına verilmiş saat 19.00 a kadar otel önünde bekledim ve bu arada otelde bulunan Tatilbudur.com personeli elinden geleni yapmaya çalıştı ama bir sonuca ulaşamadım raporlu kalp hastası bir insanın 45 derece sıcakta bekletilmesi eşi ile mağdur edilmesi ni anlamak mümkün değil böylesine büyük kurumsal bir firmanın böylesine sorumsuz davranması bizleri çok üzmüştür. 20 hazirandan beri 10 defa müşteri temsilcisi aranmıştır kayıt yapılmıştır fakat her görüştüğüm müşteri temsilcisi biz bildirdik dönüş yapılacaktır fakat aradan 4 gün geçmesine rağmen dönüş yapılmamıştır 9 günlük tatilimiz yolda harcadığımız zaman benzin ve eşime yapacağım sürpriz tamamen fiyasko ile bitmiştir açıkçası böyle bir kuruma güvenip tatile çıkmamız demek ki çok yanlışmış, ve hala geriye dönüp bir açıklama yapmaları nezaketsizliktir.

Ek
22 Haziran 18:49 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Misafirimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Saygılarımızla. Tatilbudur.com / Müşteri İlişkileri Departmanı

Yıldıray
22 Haziran 19:40

Burda verilen Tatilbudur.com numarası zaten aranmıştır. 7 kez ama çözüme ulaşmamıştır. Verdiğimiz ücretin ödenmesi sanki bize mükafat olarak sunuluyor benim Bursa dan bodruma özel aracımla gitmem 9 günlük bayram tatilimin fiyasko olması aynı gün içinde Bursa ya dönmem bunların hiç birinin bir önemi yok sanırım harcadığım 3500 TL benzin parasının giden tatil günlerimin inanın böylesine büyük kurumsal firmanın bu şekilde mağdur etmesini hiçbir şekilde anlayamıyorum. Lütfen rica ediyorum hala neden aranmadım.

02 Temmuz 13:48
Yıldıray
02 Temmuz 13:55

Maalesef hiçbir şekilde mağduriyetimizi çözemediğiniz gibi dalga geçer gibi bir sonraki tatile yüzde 5 gibi indirim vermeniz de olayı ne kadar basite indirdiğinizi göstermektedir asla tercih etmeyeceğim bir tecrübe oldu iyi günler

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Tatilbudur.com Aracılığıyla Yapılan Smart Holiday Bodrum Otel Rezerv.

Sibel
12 Haziran 02:01
394

Tatilbudur Golden AGE Crystal Hotel Şikayeti

Bilal
18 Eylül 2023 16:54
1.266
Tatilbudur Golden AGE Crystal Hotel Şikayeti
Tatilbudur Golden AGE Crystal Hotel Şikayeti
Tatilbudur Golden AGE Crystal Hotel Şikayeti
Tatilbudur Golden AGE Crystal Hotel Şikayeti
+4

Tatilbudur Bodrum'daki Otel Deneyimimiz: Hayal Kırıklığı

Emine
02 Eylül 2023 00:32
569
1

Tatilbudur Tatilde Otel İle Yaşanan Sıkıntılar

Okay
28 Ağustos 2023 20:01
249

Tatilbudur Golden AGE Cristal Bodrum Oteli'Nin Eziyeti

Süheyla
28 Ağustos 2023 16:57
618
Benzer Şikayet Yaz