23 Haziran 2016
Yorum Yap
#5795062

Tatilbudur Şeker Bayramı Almanya-Polonya Turu İptal!

Mayak Tur aracılığı ile şeker bayramı için 03-10-2016 tarihi için ücretimizi ödeyip Almanya-Polonya turuna yazıldık. Turun gidiş saatini öğrenmek için aradığımızda bize bilgi verilmedi. Bir daha aradığımızda ise turun iptal olduğunu bildirdiler. Biz aramasak turun iptal edildiğini dahi öğrenemeyecektik.


Daha önce ise 19 Mayıs Sicilya-Malta turu için paramızı ödedik. Sonra bize turun dolu olduğunu yanlışlıkla yer olduğunu söylediklerini bildirip bizi mağdur ettiler. Bu firma 2 defa bizi zor durumda bıraktı. Başka şehirden geldiğimiz için biletlerimiz yandı. İzinlerimiz iptal oldu. Bu turdan şikayetçiyiz.

Dilek 593 Okunma

Cevaplar

  • Dilek27 Haziran 2016

    Mayak tur aracılığı ile sizden Almanya-Polonya turunu çok önceden satın aldık. İptal olayını telefon açıp gidiş saatini öğrenmek için aradığımızda müşteri hizmetlerindeki görevliler çelişkili beyanda bulununca şüphelenmemiz üzerine söylediler. Biz başka şehirden geleceğimiz için biletlerimizi ve izinlerimizi almıştık. Bu firmanın bizi telefonla dahi arayıp bilgilendirmeden bizi ortada bırakması olayına çok üzüldük.

  • Tatilbudur Temsilcisi23 Haziran 2016

    Değerli Misafirimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için , [email protected] e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler