Tatilbudur Yaptırdığımız Rezervasyon İptali Yatırılamayan Para

Tülay Tülay3 hafta önce

Şubat ayında Tatilbudur.com'dan tatil yeri aldım. Corona'dan dolayı iptal etmek zorunda kaldım. Rezervasyon zamanına 40 gün kala ancak iptal edebiliyorsun, rezervasyonu iptal ettirdim ve tatile gideceğim tarih geçtiği halde ücretimi iade etmediler. Paraya geldim mi ücret almadan rezervasyon yapmıyorsunuz paraya geldim mi parayı iade etmiyorsunuz, telefon açıldığı zamanda yalandan milleti oyalamak için 1 hafta 15 gün süre verip paranın iade edileceğini söylüyorlar. Biz yeni evli bir çiftiz. Neden hala yatmadı ben paramı istiyorum kolay kazanmıyoruz.

Gelişme :

2 hafta önce

Şubat ayında Tatilbudur.com'dan tatil yeri aldım. Corona'dan dolayı iptal etmek zorunda kaldım. Rezervasyon zamanına 40 gün kala ancak iptal edebiliyorsun, rezervasyonu iptal ettirdim ve tatile gideceğim tarih geçtiği halde ücretimi iade etmediler. Paraya geldim mi ücret almadan rezervasyon yapmıyorsunuz paraya geldim mi parayı iade etmiyorsunuz, telefon açıldığı zamanda yalandan milleti oyalamak için 1 hafta 15 gün süre verip paranın iade edileceğini söylüyorlar. Biz yeni evli bir çiftiz. Neden hala yatmadı ben paramı istiyorum kolay kazanmıyoruz. Lütfen net bir tarih verin telefonla arıyoruz sürekli oyalıyorsunuz

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Tülay 1 hafta önce

Lütfen ücreti yatırın

profile-icon Tülay 3 hafta önce

Ne zaman ücreti iade edeceksiniz.

profile-icon Tülay 3 hafta önce

Bütün Tatilbudur.com gelen msjlarını okudum ve herkese aynı cevabı vermıssınız. Neden mesajlarımızı okumuyorsunuz. Tatil rezervasyonu yaptırdığımızda kaç defa kendiniz arıyorsunuz. Lütfen biraz bizimle ilgilenin mağduruz.

profile-icon Tülay 3 hafta önce

Evet biraz önce görüştüm temmuz ayı ödemeleri yapıldığı söyleniyor fakat biz mayıs ayında iptal ettirdik. Ağustosun sonu gibi yatacağı söylendi fakat eylül sonuna geldik hala yatmadı. 25 mayıstan bu yana 120 gün geçti.

Tatilbudur Logo Tatilbudur 3 hafta önce

Değerli Misafirimiz; Öncelikle Tatilbudur.com’ u tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili 0216 709 95 00 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla.

Tatilbudur Logo Tatilbudur 3 hafta önce

Değerli Misafirimiz, Öncelikle tatilbudur.com’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Rezervasyonunuza ait bakiyenin yaşanan yoğunluk sebebi ile iade işlemi sürecine girmiş olduğunu, işlem sırasına göre iadenizin yapılacağını , endişe etmemenizi rica ederiz. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Kardeşler 3 hafta önce  

    Bankadan hizmet alamadığımız için paramın iade edilmesini istiyorum deyin bankadan alabilirsiniz

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler