30 Aralık 2019
#13343980

Tatilbudur Yalandan Rezervasyon Yapıp Otele Yönlendiriyor!

Tatilbudur.com firmasından telefonla otel rezervasyonu yaptırdım. Akşam otele gittiğimde resepsiyondan rezervasyonumun iptal olduğu bilgisini aldım. Tatilbudur'u aradığımda uzun görüşmeler yaptım şikayetim üzerine müşteri temsilcisi yapabileceğimiz başka bir şey yok Avrupa yakasında tüm oteller dolu isterseniz Anadolu yakasında otel bakalım diye saçma sapan bir öneride bulundu. Kabul etmedim ve akşam saati İstanbul trafiğinde başka yere gidemeyeceğimi belirttim. Daha sonra H* hanım otel ile görüşerek bana dönüş yapacağını bildirdi. Tatilbudur.com ile 3/4 kez telefon görüşmesi yaptım.


Çok mağdur olduğumu başka otelde konaklayamayacağımı belirttim. Otel ile görüşüp 80 Euroya anlaştığımı otelde kalacağımı fakat aradaki farkın tarafıma ödenmesini talep ettim. Tekrar otelle görüşeceklerini belirttiler. Tam 1 saat beni otelde bekletip sonra sonra telefon açıp"otelin bize verdiği kontenjan dolmuş yapabileceğimiz bir şey yok isterseniz Anadolu yakısında otel bakalım" bilgisi verildi. Tam 1 saat boyunca beni bu cümle için bekletmişler, haliyle çok daha fazla sinirlendim. Akşam saat 8 olmuştu ve acil hazırlanıp bir davete katılmam gerekiyordu. Hiçbir şekilde çözüm odaklı yanaşmadılar. Beni İstanbul trafiğinde 40 km yol yapıp otele gönderdiler ve beni kendi hataları yüzünden mağdur ettiler. Siteden 419 TL'ye almıştım otele 530 TL verdim 110 TL için beni 1 saat bekletmişler.


Müşteri memnuniyeti için asla çözüm odaklı bir firma değil. Yönetim şekli kötü, şikayet yönetimi deseniz fiyasko, çözüm sıfır, müşteri memnuniyeti odaklı değil ticari kazak odaklı çalışan müşterinin mağdur olmasına asla önem vermeyen "müşteri ne hali varsa görsün, biz paramıza bakarız" mantığı ile çalışan bir firma.

Derya Derya 6.760 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Derya31 Aralık 2019

  Çözüm odaklı bir yaklaşım olmadı, resmen baştan savma politikası uyguluyorsunuz. Asla iş ahlakına uygun bir yaklaşım değil. Müşteriyi bu denli mağdur edip mağduriyeti karşılamamanız bir firma için gerçekten üzücü! Tüm sosyal medyada ve çevremde bu durumu paylaşıyor olacağım.

 • Tatilbudur Temsilcisi31 Aralık 2019

  Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 31.12.2019 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

 • Derya30 Aralık 2019

  İvedi olarak mağduriyetimin giderilmesi ilgili geri dönüşünüzü bekliyorum.

 • Tatilbudur Temsilcisi30 Aralık 2019

  Değerli Misafirimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için, [email protected] e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları