11 Temmuz
#12255000

Tatilbudur Ve Venezia Palace Hotel Mağduriyeti!

Tatilbudur.com üzerinden 263897418 numaralı rezervasyon ile son dakika fırsatlarından 11.07.2019 girişli 13.07.2019 çıkışlı balayı süiti rezervasyonu yaptırdım. Ötele geldiğimde evlilik cüzdanı sordular, henüz nikahımın kıyılmadığını, Tatilbudur sitesinde böyle bir bilginin var olmadığını kanıtlamama rağmen odaya giriş yapamıyorum. Mağduriyeti yaşadığım gibi lobide bekletiliyorum.

Zafer Zafer 584 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Zafer3 g

    Dolandırıcılık dışındaki bir yanıt sunmadınız, iadesiz ödeme alıp en son adımda belge istemek ve iadesiz olduğu için paramı geri yatırmamak üstüne rezervasyon yaptığımın dışında bir odada kalmaya mecbur bırakılmak, aradaki farkı tahsis etmek için tehdit etmek tam da sizin kurumsallığınıza yaraşır cinsten. Müşteri memnuniyeti anlayışınız çok kötü, umarım batarsınız.

  • Tatilbudur Temsilcisi3 g

    Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık 14.07.2019 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler