Tatilbudur Ücret İadem Yapılmıyor 2 Ay Oldu!

Furkan Furkan21 Eylül 18:03

Tatilbudur dan aile paketi olarak ağustosun başında rezervasyon yaptım. 2 gün sonra otelin fiyatı düştü aradım aradaki farkı ya yatırın ya da farklı bir oda verin dedim fakat ücret iadesi yapalım dediler. Sonuç ortada tatilin 2. Taksitini ödedim bugün 15 günü içinde yatacak dediler 40 iş günü oldu. Her aradığımda acil olarak iletiyorum diyorlar. Pandemiden dolayı çok iade varmış o yüzden gecikiyormuş geri iadeler. Arkadaş ücreti alırken pandemi falan dinlemediniz aldınız. Şimdi aldığınız gibi verin paramı her seferinde aramaktan bıktım iş güç sahibi insanlarız yazmayım yazmayım diyorum artık en sonunda buralara yazdırdınız yahu, bir daha Tatilbudur.com mu tövbe daha bulaşmam sizin gibi bir firmaya!

Cevaplar

Tatilbudur Logo Tatilbudur 21 Eylül 18:10

Değerli Misafirimiz, Öncelikle tatilbudur.com’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Rezervasyonunuza ait bakiyenin yaşanan yoğunluk sebebi ile iade işlemi sürecine girmiş olduğunu, işlem sırasına göre iadenizin yapılacağını , endişe etmemenizi rica ederiz. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Furkan 24 Eylül 01:23  

    Hala ücret iadesi yapılmadı!

  • profile-icon Mehtap 23 Eylül 17:47  

    Merhaba, bana 24.08.2020-28.08.2020 tarihleri arası iade edileceği denmişti. Onca süre beklediğim halde hala yapmadılar. Lütfen siz de yazabildiğiniz kadar yorum yarın, herkes uyaladıklarını bilsin, öğrensin...

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler