Tatilbudur Ücret İade Sorumsuzluğu

Eren Eren01 Haziran 00:20

Bu yaz tatili için satın aldığımız paketi yaklaşık 3 ay önce iptal ettirdik ve bu yazıyı yazdığımız 31.05.2020 tarihinde hesabımıza ödediğimiz tutar halen geçmemiş bulunmakta. Firma ile yaptığımız tüm görüşmelerimizde kendileri sadece sıra ile dönüş yapıldığını ve sıramız geldiğinde paramızın iade olacağını söylemekteler. Fakat mevcutta kaç sıra olduğu ve kaçıncı olduğumuz hakkında hiçbir bilgi yok. Sormamıza rağmen bize bilgi verilmemekte.

Şu ana kadar birçok tatil ve organizasyona katıldık veya iptal olan rezervasyonlarımızda oldu fakat hiç böyle enteresan ve dayanılamaz süreç yaşamadık. Üstelik Covid-19 sürecinde çok daha yüksek tutarlı yurt dışı tur paketi iptale farklı bir firmadan sadece 3 gün içerisinde geri dönüş aldık. Herhalde sonunda bıkıp paramızdan vazgeçmemizi bekliyorlar. Bir daha asla bu tatil sitesini kullanmayı bırakın adını bile duymak istemiyoruz.

Cevaplar

profile-icon Eren 01 Haziran 13:54

Kurumsal yanıtınızı biz yazımızda belirttik zaten sıraya konulduğumuz ve dönüş yapılacağı. Şimdi şu kurumsal yanıtınızı burda açıkça verir misiniz biz kaçıncı sıradayız ve ödeme için termin tarihiniz nedir. Burda sizden kapalı cevap değil de açık cevap istiyoruz. Ayrıca şunu belirtmek isteriz ki bu sorunumuz çözülmediği takdirde her türlü hukuki sürece başvuracağız ve tüm kayıplarımızı sizden talep edeceğiz.

Tatilbudur Logo Tatilbudur 01 Haziran 09:25

Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 27.05.2020 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

Tatilbudur Logo Tatilbudur 01 Haziran 09:25

Değerli Misafirimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için, [email protected] e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler