28 Kasım
#13073140

Tatilbudur Tur Rezaleti!

23-24 kasım tarihinde 1 arkadaşımla Tatilbudur firmasıyla 1 gece konaklamalı Eskişehir turuna katıldık. Tur yardımcı rehberimiz H**** bey ve şoförümüz S**** bey ile Eskişehir'e kadar gittik oradan da Rehberimiz M***** bey katıldı ve bizi gezdirdi her şey çok güzeldi kendilerine teşekkür ederiz ama saffron otele gittiğimizde keşke gelmeseydik dedik sebepleri sırasıyla yazıyorum çünkü çok fazla.
1. Odada klima yoktu aşırı soğuktu çok üşüdük (başka odaya götürdüler kendileri de şaşırdı o oda da da klima yokmuş ısıtıcı getirdiler ama ısınamadık)
2. Odadaki halılar toz içinde tozdan nefes alamadık tıkandık
3. Banyolar kıl içindeydi.
4. Yastıklar değiştirilmemiş daha öncesinde kullanılmış belli.
5. Neyse acıktık yemeğe indik ısınalım sıcak bir şeyler yeriz diye. Yemekler buz gibi geldi bazı tura katılanlarınız yemek yemedi bile sinirlenip.
6. Restaurant bölümünde ki tuvaletler rezaletti tuvalet kağıdı yok kapılar kilitlenmiyor.
7. En önemlisi otelde 2 ve 3 katta düğün vardı. Saat 24.00'e kadar düğün sesi odalara geldi.
Tatilbudur tur şirketi ile öncesinde Sarar otele gidilecekti bu rezilliği bize yaşatma hakkına sahip misiniz gerçekten? Gidip Herhangi bir pansiyon da kalınsaydı daha iyiydi. Tatilbudur şirketi olarak oraya 40 kişilik tur yolluyorsunuz ve gidip öncesinde o otele bakmıyor musunuz bu mu tatilcilerinize gösterdiğiniz önem? Herhangi bir Instagram turcuları değilsiniz koskoca Tatilbudur rezillik.

Gülhan Gülhan 2.026 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tatilbudur Temsilcisi28 Kasım

    Değerli Misafirimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için, [email protected] e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları