Tatilbudur Tatil İptali Ücret İadesi.

Eren Eren30 Mayıs 00:32

Ocak ayında almış olduğum tatili pandemi nedeni ile 22.05.2020 de iptal ettirmek zorunda kaldım. Telefondaki kişi iptaliniz gerçekleşti, bu günden itibaren bankanızla görüşeceksiniz dedi. 29. 05. 2020 de bankayı aradığımda iadeniz görünmüyor Tatilbudur la görüşmeniz gerekiyor dedi. Pandemi sebebi ile iptal etmek zorunda kalınmış bir tatilin ücret iadesi yapılacak dendiği halde neden yapılmıyor. Ücret iadesinin ivedilikle yapılmasını talep ediyorum.

Cevaplar

profile-icon Eren 2 hafta önce

Her aradığımda çok yoğunluk var, anlayışınızı rica ediyoruz diyorlar. Endişe etmeyin paranız er ya da geç yatacak diyorlar. Sadece söyledikleri bunlardan ibaret. Olumlu bir şey yok. İnsanlar bütün sene biriktirip 5-10 gün tatil yapmak için size para ödüyor ve siz halen krizi fırsata çevirme peşindesiniz. Pandemi olmasaydı tatili alayım parayı iki ay sonra ödeyeyim deseydim aynı anlayışı siz gösterecekmiydiniz?

profile-icon Eren 08 Haziran 12:13

Henüz bir gelişme yok. Usülen bir cevap yazıyorlar ve zaman kazanmaya çalışıyorlar. En kısa zamanda Tüketici Hakları'na başvuruda bulunacağım.

Tatilbudur Logo Tatilbudur 30 Mayıs 14:52

Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 30.05.2020 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

Tatilbudur Logo Tatilbudur 30 Mayıs 10:14

Değerli Misafirimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için, [email protected] e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Barış 31 Mayıs 01:36  

    Bankanızı arayın harcama itirazı dilekçesi yazın benimkini iade ettiler 26 Mayıs daydı tatilim

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler