Tatilbudur Tarafından Para İadem Yapılmadı

Fazlı Fazlı27 Mayıs 19:43

Kasım ayında 3 aile toplamda 6 kişilik Alanya 5 yıldızlı Ultra her şey dahil olarak aldığımız 6 günlük tatil, şubat ayı başında bizlere telefon ederek, bizlere sattıkları otel tatili, Tatilbudur ile Tui Smart oteli ile anlaşması iptal etmişler.

Dolayısı ile bizler mağdur duruma düştük, bizlere daha düşük küçük oteli sundu Tatilbudur, bizler kabul etmedik, eşdeğer bir otel teklif ettik,15 gün cevap gelmedi bu ara devamlı acenteyle iletişim içerisinde gidip geldik. Bu arada virüs derdi çıktı bizde. Mart ayı itibariyle iptalini istedik, kabul ettiler. 

Paramız otelde olmayıp kendi kasaların da olmasına rağmen, neredeyse yaz ayına girdiğimiz şu sıralarda halla paramı iade edilmedi. Koskoca 3 ay geçti. Böyle bir firmanın bu kadar bekletmesi aklıma başka şeyler getiriyor.

Cevaplar

profile-icon Fazlı 28 Mayıs 12:12

Cevabınızda hala işlem sırası denilmektedir, bu cevabı 3 aydan beri söylüyorsunuz, benim iptal nedenim, sizin otelle anlaşamamanızdan ötürü iptal edildi, Covid-19 yüzünden değil, bunun arkasına sığınmayın. Hep aynı cevap, paramı ben ne zaman alacağımın kesin tarihini belirtilmesini İSTİYORUM, HATTA gecikme faiziyle birlikte.

Tatilbudur Logo Tatilbudur 28 Mayıs 08:43

Sayın K, Öncelikle tatilbudur.com’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Dünyada ve ülkemizde yaşanan Covid -19 hastalığı sebebi ile 274992287 numaralı rezervasyon ile kaydınızı yaptırmış olduğunuz “Tui Smart Limoncello Konaklı Beach ” rezervasyonunuzun iptal talebiniz üzerine ; rezervasyonunuzun kesintisiz olarak iptal edildiğini iletmek isteriz. Yaşanan yoğunluk sebebi ile iade işleminiz sürece girmiş olup işlem sırasına göre iadenizin yapılacağını , endişe etmemenizi rica ederiz. Sağlıklı günlerde sizleri tekrar aramızda görmeyi diliyoruz. Saygılarımızla, Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

Tatilbudur Logo Tatilbudur 28 Mayıs 08:33

Değerli Misafirimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için, [email protected] e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Serkan 1 ay önce  

    Kredi kartı harcama itirazında bulunun bankanıza.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler