08 Ağustos
#12409266

Tatilbudur Tamamen Para Odaklı

Tatilbudur'a ve otellerine güvenim kalmadı. Maddi ve manevi büyük zarara uğradık. Çocukların tatil isteği ve heyecanını kullanılarak, nasılsa yoğun talep var düşüncesi ile aquapark ve otellere mevzuata uygun bakım ve güvenlik tedbiri uygulanmıyor. Aquaparklar ve oteller son derece sağlıksız, güvensiz ve hastalık saçıyor. Çocuğumuzun isteği üzerine Kuşadası Risus Aqua Resort Otel'den 3 günlük her şey dahil konsepti ile Tatilbudur telefonundan rezervasyon yaptık. Zaten oteli arayınca Tatilbudur yetkilisi çıkıyor.


07.09.2019 saat 12:00' de otele gittik. Saat 14:00 olan giriş saatini beklerken bizi tesise aldılar. Yemek yemek istedik. Çocuğun aldığı makarna deliğinde siyah büyük karasineğe benzer bir şey gördük. Sorduk araştırdılar, mantar sosu dediler. İnandırıcı değildi. Dedik yemek yemeyelim, tatlı yer çay içeriz. Kazandibinden kıl çıktı bu defa. Fotoğrafını çektik. Görevli ilgileneceğiz dedi gitti. Dedik bu saatten sonra başka boş otel bulamayız, yemeği dışarıdan yeriz bari çocuk aquaparkta eğlensin. Aquaparka bakalım, nasılmış. Aman Allah'ım kaydırağa çıkan merdiven altları çöp ve izmarit dolu.


Kapalı duvarlar içinde olan merdivenler sanki 10 yıldır temizlenmemiş. Baştan başa pas, küf. Koku o biçim. Paslı su damlıyor devamlı. Mantar vs.tüm hastalıkların bulaşması kaçınılmaz. Kaydıraktan kayanların düştüğü havuz ise çamur rengi. Hiç temizlenmediği belli. Oysa kayan çocuklar bu havuza düşüp ağzı burnu giriyor, gömülüyorlar. Başka bir kaydıraktan akan su incecik. Kol, bacak kuru ve sıcak olan kenarlara değse yaralanacak. Birkaç kaydırak hiç açılmıyor zaten. Odalara bile bakmadan ayrıldık. Korku filmi gibiydi.

Canip Canip 2.344 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Canip12 Ağustos

  Bir defa aradık, ulaşamadık diyorlar. Amaçları şu an para iade etmemelerine bahane bulmak değil de berbat otellerden rezaevasyon yapıp para tahsil etmek olsaydı son derece kibar bir dille onlarca kez arayıp sonunda paranı alırlardı. Yazıklar olsun zihniyetinize.

 • Tatilbudur Temsilcisi12 Ağustos

  Değerli Misafirimiz , Tarafımıza iletmiş olduğunuz görüşlerinize istinaden sizlere, belirtmiş olduğunuz irtibat numarasından ulaşamamaktayız. Sizlere ulaşabileceğimiz numaranızı bizlerle paylaşmanızı veya 0216 531 14 60 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

 • Canip09 Ağustos

  Müşteri hizmetleri birimi sorunları paylaşan ve özellikle para iadesi isteyen müşterilere, müşteri aşağılık bir insanmış gibidavranıyor. Umursamıyor. Ezbere konuşuyor.

 • Tatilbudur Temsilcisi09 Ağustos

  Değerli Misafirimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için, [email protected] e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

 • Canip08 Ağustos

  Tatilbudur bu rezalete rağmen paramı iade etmedi. Çocukların tatil isteği ve heyecanını kullanılarak, nasılsa yoğun talep var düşüncesi ile aquapark ve otellere mevzuata uygun bakım ve güvenlik tedbiri uygulanmıyor. Aquaparklar ve oteller son derece sağlıksız, güvensiz ve hastalık saçıyor. Çocuğumuzun isteği üzerine Kuşadası Risus Aqua Resort Otel'den 3 günlük her şey dahil konsepti ile Tatilbudur telefonundan rezervasyon yaptık. Zaten oteli arayınca Tatilbudur yetkilisi çıkıyor. 07.09.2019 günü saat 12:00 de otele gittik. Saat 14:00 olan giriş saatini beklerken bizi tesise aldılar. Yemek yemek istedik. Çocuğun aldığı makarna deliğinde siyah büyük karasineğe benzer bir şey gördük. Sorduk araştırdılar, mantar sosu dediler. İnandırıcı değildi. Dedik yemek yemeyelim. Tatlı yer çay içeriz. Kazandibinden kıl çıktı bu defa. Fotoğrafını çektik. Görevli ilgileneceğiz dedi gitti. Dedik bu saatten sonra başka boş otel bulamayız, yemeği dışarıdan yeriz bari çocuk aquaparkta eğlensin. Aquaparka bakalım, nasılmış. Aman Allah'im kaydırağa çıkan merdiven altları çöp ve izmarit dolu. Kapalı duvarlar içinde olan merdivenler sanki 10 yıldır temizlenmemiş. Baştan başa pas, küf. Koku o biçim. Paslı su damlıyor devamlı. Mantar vs... Tüm hastalıkların bulaşması kaçınılmaz. Kaydıraktan kayanların düştüğü havuz ise çamur rengi. Hiç temizlenmediği belli. Oysa kayan çocuklar bu havuza düşüp ağzı burnu giriyor, gömülüyorlar. Başka bir kaydıraktan akan su incecik. Kol, bacak kuru ve sıcak olan kenarlara değse yaralanacak. Birkaç kaydırak hiç açılmıyor zaten. Odalara bile bakmadan ayrıldık. Korku filmi gibiydi.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler