09 Ağustos
#12412461

Tatilbudur Tam Bir Fiyasko!

Tatilbudur.com şikayetlerini internetten okuduğumuz halde yok ya böyle değildir diye gittiğimiz ama tam da şikayet edildiği kadar çıkan bir turdan yazıyorum şu an. Şu an turdan yazıyorum. 10:40 ta toplanacaağız denilen ama saat 11:10 ve daha kimse yok. Beklerken yazıyorum.


Rehberler asla dakik değil, her zaman toplanma saatinden 20-30 dakika sonra geliyorlar. Kendileri bile geç kalıyorlar. İlgisizler. İnsanları toplayamıyorlar bir araya getiremiyorlar.


Dışarı bir gece gezmeye çıktık dönüş saatini değiştirmişler haber bile vermediler bize. Konakladığımız otellerden bir tanesi küflü ve soğuktu. Özetle bir daha Tatilbudur'mu asla. Tatilbudeğildir.com. İlgili her yere ileteceğim bu yaşadıklarımı. Bence bu turla yolculuk etmemeli kimse.

Nilay Nilay 1.982 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tatilbudur Temsilcisi1 g

    Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 19.08.2019 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

  • Tatilbudur Temsilcisi09 Ağustos

    Değerli Misafirimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için, [email protected] e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler