Tatilbudur Sözünde Duran Bir Firma Olmadığını Kanıtladı

Ahhmet Ahhmet03 Temmuz 10:15

26 Ocak 2020 'de Infinity By Yelken Aqua Resort ten ayırmış olduğum otelin salgın nedeni ile ağustos ayında açılacağını tatilime 13 gün kala bana bildirdiler ve bana  Amara denilen alt sekmen bir otel önerip ya buraya gidin ya da iptalini sağlayın dediler. Bana verilmesi gereken üst segment bir oteldi ama veremediler. 

Halbuki ilk rezervasyon yapacağım zaman bana her türlü güvenceyi verip şaşalı kelimeler le süslediler. İptal ini sağladım tabii ki de ama iptal olduğuna dair ne bir mesaj ne de bir mail aldım. Param yatacak mı yatmayacak mı onu dahi bilmiyorum, yine anladım ki bu lerde **  bir numaraymış.

Cevaplar

Tatilbudur Logo Tatilbudur 05 Temmuz 17:44

Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ahhmet 07 Temmuz 08:03  

    Siz hala böyle otomatik cevap verip durun bakin bakalım 3 5 sene sonra işsiz kaldığınızda ne olacak. Abi bir firma batıyorsa boşa batmiyor.

  • profile-icon Sema 04 Temmuz 16:16  

    Hatamız tatilbudurcomdan tatil ayarlamak. Hepimiz son kuruşuna kadar alacağız. Onlar düşünsünler nasıl bu kadar müşteri kaybettik diye. Kardeşim rezv. ETS den yaptırdı, otel geç açılacağı için çok üst segmentte bir otel ayarladılar hiç fark almadan.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler