11 Temmuz
#12254325

Tatilbudur Paramı İade Etmiyor

Tatilbudur'dan bugün telefon ile indirimli otel rezervasyonu yaptırdım. Müşteri temsilcisi kart bilgilerini istedi ve ödemeyi aldı. E-posta adresine gelen linki onayladıktan sonra işlemin tamamlanacağını belirtti.


İşlemi daha onaylamadan aldığımız üzücü bir haber nedeniyle tatil planımızı iptal etmek zorunda kaldık. Ancak iptal talep ettiğimizde 3 gecelik tutar olan 1.500 TL'nin kesileceği belirtildi. Yani 1,5 saatte 1.500 TL paramız gitmiş oldu.


Telefonda işlemi yapan müşteri temsilcisi işlem iptal edilirse paranın yarısına el konulacağını belirtmedi bize. Sözleşmeyi ödeme öncesi okuma şansımız hiç olmadı zaten. 1,5 saatte kimse bu kadar kolay para kazanamaz. Bunu kabul etmiyorum ve ödediğim tutarın kartıma iadesini talep ediyorum.

Ayhan Ayhan 882 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ayhan'ın Teşekkür Mesajı14 Temmuz

    Sorun çözüldü ve kartıma iade sağlandı. Tatilbudur yetkililerine teşekkür ederim.

  • Tatilbudur Temsilcisi13 Temmuz

    Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık,11.07.2019 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları