Tatilbudur Param İade Edilmiyor

Tutku Tutku2 hafta önce

Bu yaz planladığımız tatili pandemi nedeni ile 2 Nisan'da iptal ettirdik ancak o gün bugündür bırakın geri ödemeyi, kredi kartımdan taksitler kesilmeye devam ediliyor. Bugün tekrar aradım ancak iade için tarih belirtemiyorlar bile ve iadem ertelenip duruyor. Bugün itibarı ile ücret iadesinin yapılmasını istiyorum. Bir daha aramayacağım, iadem hemen yapılmazsa yasal yollara başvuracağım.

Cevaplar

profile-icon Tutku 1 hafta önce

Bana verdiğiniz kurumsal yanıt paramı ne zaman geri vereceğinize dair "belirsizlik". Ne zaman iade yapılacağına dair hiçbir tarih vermediniz. Tek söylenen beklemem gerektiği ama zaten nisandan beri bekliyorum. Ve iademin hemen yapılmasını talep ediyorum.

Tatilbudur Logo Tatilbudur 2 hafta önce

Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Tutku 1 hafta önce  

    Herkese aynı ve süreci geçiştiren cevabı veriyorsunuz. İnsanları mağdur edip bu şekilde oyalamanızın yanınıza kalmayacağını biliyor olmalısınız. Müşteri kaybetmeniz ve kötü reklamınız da cabası... Paramızı bir an önce geri verin.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler