Tatilbudur Para İadesi Yapmayan Firma

Hakan Hakan1 ay önce

02/12/2019 tarihinde https://www.Tatilbudur.com sitesi üzerinden Lucida Beach Hotel de 2757**48 ve 257**634 numaralı 2 toplam tutar 7782 TL olan sigortalı rezervasyon yaptırdım. Pandemi nedeniyle mart ayında arayarak iptal ettirmek istediğimde 4 Haziran'da aramamı ve sorunsuz şekilde iptal işlemi yapacaklarını ilettiler. 04/06/2020 tarihinde arayarak sigortalı iptal işlemini yaptırdım ve en geç 3 hafta içerisinde paranın hesabıma geçeceğini ilettiler. Aradan 1 ay geçtikten sonra düzenli şekilde arayarak para iadesinin durumunu sorduğumda herkese standart olarak verdikleri sırada olduğum ve endişe etmemem gerektiğini, en kısa zamanda ödemenin gerçekleşeceğini ilettiler. Aradan 5 ay geçmesine rağmen herhangi bir ödeme alamadım. İstanbul İl Tüketici Hakem Heyeti'ne gerekli başvuruyu yaptım ve oradan sonuç gelir gelmez gerekirse Tüketici Mahkemesi'ne başvuracağım. Ek olarak para iadem yapılmaması durumunda savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Hakan 1 ay önce

Herkese aynı şablonu gönderiyorsunuz ancak bir sonuç yok. 1 ay önce de email göndermiştim yine bire bir aynı cevabı göndermiştiniz. Bence artık şablonunuzu güncelleyin de müşterileri biraz daha oyalayabilirsiniz.

Tatilbudur Logo Tatilbudur 1 ay önce

Değerli Misafirimiz, Öncelikle tatilbudur.com’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Rezervasyonunuza ait bakiyenin yaşanan yoğunluk sebebi ile iade işlemi sürecine girmiş olduğunu, işlem sırasına göre iadenizin yapılacağını , endişe etmemenizi rica ederiz. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler