Tatilbudur Para İadesi Ve Rezervazyon Sorunu

Büşra Büşra02 Haziran 15:15

280878847 - numaralı rezervasyonumuz mart ayından beri iptal edilmiyor. Artık aramaktan yorulduk, sırayla ödeniyor deniyor koca bir yalan, nisan ayındaki tatilin parası iade edilmedi daha. Bir de iade işlemine alındığına dair bir mail bilgilendirme de yok, ne kadar basit bir kuruluşsunuz. Şikayetin altına gidip de müşteri hizmetlerini yok onu bunu arayın yazmayın hiçbiri bir e yaramadı Çünkü herkesi aradık denedik, aynı cevapları vermekten başka dediğiniz bir şey yok. Ben bu paranın gerçekten iade işlemine alındığına dair bir belge istiyorum.

Cevaplar

profile-icon Büşra 05 Haziran 12:06

"kurumsallık" adi altında hiçbir yanıtınız olmadı, iade ile ilgili bir belge sunamiyorsunuz, sadece sözlü olarak cevap verip otomatik cevaplar veriyorsunuz. İşleminiz iptal edilmiştir fakat bunun için herhangi bir belge sunamıyoruz lafı sizin kurumsallığın zerre kadar yanından gecemeyeceginizin kaniti. Siz beni ve ailemi resmen dolandirdiniz. Bunun cevabini mahkemede de kurumsal bir yanıt yanıt verdik olarak vereceğinizi düşünüyorum. **Kurumsal** firmanıza bildiririm.

profile-icon Büşra 04 Haziran 22:10

280878874 numaralı otel rezervasyonum özellikle Erken Rezervasyon İptal Güvence paketi de satın almış olmama rağmen, 29.03.2020 tarihinde yapmış olduğum iptal dolayısıyla, hesabıma henüz daha bir iade veya iade makbuzu iletilmemiştir. Müşteri hizmetlerini aradığımda da iade işleminin sırayla olduğu söylenmektedir fakat iade işleminin başlatıldığına dair herhangi bir belge kesinlikle sunulmamaktadır. Sürekli aynı cümleleri kuran müşteri hizmetleri ve aynı otomatik maille cevap veren bir destek kabul edilemez maalesef. Rezervasyonumun iptaline dair bir belge ve para iademin makbuzunu ivedilikle rica ediyorum. Daha önce 2 gün içinde Tüketici Hakem Heyetine başvuracağını yazmıştım ve bugün itibari ile Tüketici Hakem Heyeti'ne, oradan da mahkeme yoluna net bir şekilde gideceğimi ve ücretimi de faiziyle alacağımı buradan "kurumsal" firmanıza bildiririm.

Tatilbudur Logo Tatilbudur 02 Haziran 20:59

Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 02.06.2020 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

profile-icon Büşra 02 Haziran 16:34

280878874 numaralı otel rezervasyonum özellikle Erken Rezervasyon İptal Güvence paketi de satın almış olmama rağmen, 29.03.2020 tarihinde yapmış olduğum iptal dolayısıyla, hesabıma henüz daha bir iade veya iade makbuzu iletilmemiştir. Müşteri hizmetlerini aradığımda da iade işleminin sırayla olduğu söylenmektedir fakat iade işleminin başlatıldığına dair herhangi bir belge kesinlikle sunulmamaktadır. Sürekli aynı cümleleri kuran müşteri hizmetleri ve aynı otomatik maille cevap veren bir destek kabul edilemez maalesef. Rezervasyonumun iptaline dair bir belge ve para iademin makbuzunu ivedilikle rica ediyorum. 2 gün sonrasında Tüketici Hakem Heyeti'ne, oradan da mahkeme yoluna net bir şekilde gideceğimi ve ücretimi de faiziyle alacağımı buradan "kurumsal" firmanıza bildiririm.

Tatilbudur Logo Tatilbudur 02 Haziran 15:36

Değerli Misafirimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için, [email protected] e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Serkan 05 Haziran 10:26  

    Kredi kartı harcama itirazında bulunun bankanıza.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler