28 Kasım
#13072987

Tatilbudur Otel Fiyaskosu!

23-24 Kasım 2019 tarihinde 2 kişi 1 gün konaklamalı Eskişehir turuna katıldık. Tur rehberimiz m-- ve yardımcısı H** bey, şoförümüz S** bey ile turumuza başladık. Gayet keyifli bir günü noktalamaktaydık ki otel sorunu ile karşılaştık. Normalde kalacağımız otel farklı iken Saffron otelde konaklama yapacağımızı öğrendik. Buraya kadar bir sıkıntı yoktu. Odamıza çıktığımızda yerlerdeki kılları görünce banyonun temizliğinin yapılmadığını fark ettik. Ayrıca odada klima yoktu ve çok soğuktu.


Odamızı değiştirmek istedik ve otel çalışanı arkadaş bize yardımcı oldu ve yan taraftaki klimalı odaya geçebileceğimizi söyledi. Yan tarafa geçtiğimizde o oda da klima olmadığını gördük. Bize küçük bir ısıtıcı getirdi.


Ayrıca oda temizlenmediği için içeride inanılmaz bir toz vardı. Bütün geceyi o tozu soluyarak geçirmek zorunda kaldık. Tatilbudur gibi büyük bir firma otelleri denetlemeden neden misafirlerini orada konaklatmayı tercih ediyor anlamak mümkün değil. Hizmet kalitenizi düşürmeden yola devam edebilmeniz dileğiyle!

Mine Mine 2.388 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tatilbudur Temsilcisi28 Kasım

    Değerli Misafirimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için, [email protected] e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları