09 Eylül
#12574394

Tatilbudur Ortada Bırakıldım Saatlerce Bekletilip!

Senelerdir tatil alıyorum ama bu sefer beni mağdur ettiler ortada kaldım, bir de otelden kendim çıkmışım diye muamele yapıp 3 günlük paramı kestiler.


Bildiğim tüm yetkili mercilere ve Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurularını yapacağım. Açıklama olarak yazdıkları kelime oyunu cümleler ile başka fotoğraf gösterip başka yerde konaklatmaya çalışmanın da bir bedeli olmalı.


En önemlisi ortada bırakıldık. Hiçbir yetkili ile görüştürülmedim. Çıkan müşteri temsilcileri de haklı olmama rağmen beni dövecek gibi konuşmaktaydı. Bu firma sürekli müşterilerini bile ortada bırakan bir firmadır.

Yasemin Yasemin 611 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tatilbudur Temsilcisi10 Eylül

    Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 09.09.2019 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

  • Tatilbudur Temsilcisi09 Eylül

    Değerli Misafirimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için, [email protected] e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler