31 Aralık 2019
#13355510

Tatilbudur Orta Avrupa Tur İptali Sorunu

Yaklaşık 4 ay önce Tatilbudur firmasından 16 Mart 2020 tarihli orta Avrupa turu satın aldım. Bugün aradılar. Havayolu şirketinden dolayı turun iptal olduğunu, 15 Mart tarihli başka bir havayolu uçuşlu aynı özelliklere sahip 150 Euro fark ödemem şartıyla tur önerdiler. Tur içerikleri ve tarihi hemen hemen aynı olmasına rağmen,150 euro farkın neden olduğunu sorduğumda ise bu soruma cevap veremediler.


Ben bu turu 4 ay önce almışım. Firmanın önerdiği turdaki havayolu şirketinin tur tarihli fiyatına baktığımda çok da fazla olmadığını gördüm. İptal edilen turda uçuş içinde ücretini ödemiştim. Bu nedenle aynı tur konseptinde fark çıkardıkları kişi başı 150 euro'yu (2 kişi 300 euro) kabul etmediğim gibi mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Yani fark ödemeden önerilen tura katılmak istiyorum. Çünkü planımı programımı satın aldığım tura göre yaptım. Paramı ona göre harcadım.


Bununla birlikte; "konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık,... Tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız" gibi otomatik cevaplar yerine müşteri memnuniyetine dikkat eden, tüketici olan benimle konuşurken kestirip atmadan mağduriyetimin giderilmesine yönelik benim de ifade ettiklerimi dikkate alarak gerekirse araştırarak bir fark ödemeksizin taleplerimin yerine getirilmesini istiyorum.

Elif Elif 4.543 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tatilbudur Temsilcisi01 Ocak

    Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 01.01.2020 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

  • Tatilbudur Temsilcisi31 Aralık 2019

    Değerli Misafirimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için, [email protected] e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler