Tatilbudur Memnuniyetsizliği

Savaş Savaş09 Ekim 2019 13:46

Tatilbudur.com acentesinden 17.07.2019 / 23.07.2019 tarihleri arasında ben, eşim, oğlum ve yeğenim için tatil satın aldım. Otele girişimizde tüm müşteriler gibi bizde büyük hüsrana uğradık. Hijyen yok, elektrik yok (jeneratör arızasıymış) odamız 3. Katta oda değişimi imkansız (2 menüsküs ameliyatı geçirmişliğim var), yemekhane, havuz, odalar, çevre her yer pis, personel az müdürler bile değişti ikinci günde. Birçok kişi hastalandı.

Ben, oğlum, yeğenim ve birçok otel müşterisi kusma ve ateş gibi rahatsızlıktan hastalandı. Odalarda eksik çok. Duşa kabinin kapısı bile yoktu, musluklar arızalı, banyo havlularını resepsiyondan zorlayarak aldık, denizde ayakları yarılanlar hatta kırılan bile oldu. Çünkü kayalıktı, dalgalı ve plajda pis. Plaja giden servisin frenleri dahi tutmuyordu. Hatta odaya giriş yapmadan Tatilbudur acentamızı arayarak ilave ücret karşılığı otel değişimi istedik. Acentanın bize iptal yapılırsa ücretin yarısının kesileceği ve dönüş otobüs biletlerinin de iptal olacağı idi.

Tatile resmen zorlandık, istemeyerek bir tatil yaptık. Tatilbudur'un rehberini hiç göremedik. Sağlık Bakanlığından tutunda jandarmaları bile gördük tesiste. Her şey rezildi. Dönüşte Tatilbudur.com bize Ulusoy firmasıyla kendi otobüsleri yokmuş gibi (otogara kendi imkanlarımızla gittik 1.5 saatlik yolu sıcakta çekerek) Antalya -İstanbul arası 14 saatte ancak varabildik. Yol üzerindeki her şehrin otogarına yazıhanesine uğradık. İnen binenin haddi hesabı yoktu. İyi ki valizler ya da başka eşyalarımız çalınmadı. Tatilbudur benim için bitmiştir.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Tatilbudur Logo Tatilbudur 22 Ekim 2019 10:36

Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 22.10.2019 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

Tatilbudur Logo Tatilbudur 09 Ekim 2019 13:49

Değerli Misafirimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için, [email protected] e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler