27 Kasım
Yorum Yap
#11207406

Tatilbudur Kesin Kalkışlı Dediği Turu İptal Etti!

16,12,2018 başlangıç tarihli ekstra turlar dahil İtalya turu satın aldık. Kesin kalkışlı diye satın aldık. Ama tur iptal oldu. Tur iptal olunca haber vermediler. İptal yerine yeni tur vs. önerisi bilgilendirilmesi yapılmadı. İki gün boyunca süren onlarca telefonun ardından bir zahmet bir tur önerildi.


Turda Milano yok ekstra turların hepsi yok Milano yerine adını bile duymadığım bologna diye bir yer var diyorlar saçmalık. Size bir daha yaklaşmayacağım bile Tatilbudur.com. Keşke firmanıza hiç gelmemiş olsaydım. Sizin için tatil bu mudur?

Ayça 1.289 Okunma

Cevaplar

  • Ayça27 Kasım

    Kesin kalkışlı denilen İtalya turumuz iptal edildi. İptal edildiği bildirilmedi, tesadüfen aradığımız için öğrendik. İptal edilen tur yerine aynı şartlarda ya da ücret farkı ödemeksizin daha yüksek düzeyde bir tur önermeleri lazım ama daha düşük bir tur önerdiler. Turda Milano yok. Tüm ekstra turlar içinde bir tur aldık ama yeni turun tüm ekstra turları dahil değil. Ben büyük İtalya aldım onlar bana klasik İtalya verdiler. İzmir Alsancak şubesinden bir bayan S... Telefonu suratıma kapattı. Müşteri temsilcisi hazal hanım ben derdimi anlatmak için çırpınırken meğer telefonun ahizesini kapatmış beni dinleme zahmetine bile girmemiş. Hiçbir teminat verilmiyor. Sözlü olarak size vaatlerde bulunuyorlar hepsi boş çıkıyor. Size nasıl güvendim kendime şaşırıyorum. Böyle alakasızlık ilgisizlik görmedim vaktime hevesime parama yazık. Yazıklar olsun size

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler