Tatilbudur İptal Güvencesi İle Yaptı Ama Parayı Geri Vermedi

Gözde Gözde21 Mart 11:45

Haziran sonu için Tatilbudur aracılığı ile Bodrum green Beach otelinde tatil rezervasyonu yaptırdım. Rezervasyon sürecinde iptal güvencesi yaptırdım şu anki üzücü olaylar neticesinde iptal ettirmek için aradığım da iptal güvenceniz ile paranız her koşulda iade edilecektir. Son 72 saatte kadar lütfen düşünün diyerek iptal etmediler, tekrar iptal işlemi için aradığımda ücret iadesi yapılmayacak 5 yıl içerisinde tekrar tatil rezervasyonu yapabilirsiniz dediler. Olağan ustu sorunlar sizin sorununuz ben iptal sigortası yaptırdım.%100 ücret iadesi hakkim var derhal iade işlemini yapın hakkımı hukuksal yollarda ve Tüketici Mahkemesinde arayacağımı da unutmayın . Daha önce yine sizi tercih etmiştim ama bir daha asla sizi tercih etmeyeceğim.

Cevaplar

profile-icon Gözde 2 hafta önce

Tatilimi iptal ettirmemin üzerinden 3 ay geçmesine rağmen hala para iadesi yapılmadı ve nisan ayı için şu an ödeme yapıyoruz denildi... Benim tatilim haziran 28 i zaten artık ücret iademi gerçekleştirin bir daha asla sizinle organizasyon yapmayacağım.

profile-icon Gözde 28 Mayıs 14:55

Şubat ayında oluşturduğum ve Corona virüs sebebi ile 21 martta iptal sigortası kapsamında iptal ettirdiğim tatil ücretimi hala iade etmedikleri gibi kendilerine ulaşılmasın diye telefonlara bile çıkamayan tatil. Budur hiç şüpheniz olmasın ki mahkemeler açıldığında bir çok kişinin de yapacağı gibi sizi mahkemeye vereceğim!

profile-icon Gözde 02 Nisan 12:51

Günlerdir aramama rağmen bırakın muhatap bulmayı kimseye ulaşamıyoruz telesekreter çıkıyor devamlı. Tarafıma iptal güvence kapsamlı yaptırdığım ve iptal ettirdiğim tatilimin ücret iadesi hakkında bilgi verilmesini istiyorum! Sizin kadar müşterisini mağdur eden bir firma yoktur. 13 gün oldu bi geri dönüş yok! Derhal dönüş yapmazsanız mahkemeye başvuracağım.

Tatilbudur Logo Tatilbudur 21 Mart 15:01

Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 21.03.2020 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

Tatilbudur Logo Tatilbudur 21 Mart 12:20

Değerli Misafirimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için, [email protected] e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Akif 09 Nisan 23:15  

  İade yapildimi? Ya da ne gibo bir cevap aldınız?

 • profile-icon Tuğba 08 Nisan 22:10  

  Aynı dertten muzdaribim, nasıl bir yol izlemeyi düşünüyorsunuz

 • profile-icon Arif 02 Nisan 21:50  

  Büyük ihtimal firmanın nakit akışı olmadığı için yoğunluk var bahanesini sunuyorlar herkese aynı cevap veriyor ve oyalıyorlar başka bir firmadan almıştım orası iadeyi hemen yaptı.

 • profile-icon Akif 30 Mart 13:50  

  Banada aynı şekilde iptal ettiklerini fakat ücretin iadesi 1 aydan fazla süreceğini söylediler ama net bir şey yok. Bu da insanin canini sıkıyor

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Gözde 03 Nisan 11:06  

  Bir de insanlarla kaba kaba konuşuyorlar! Bana yasa böyle dedi yasaya göre ücret iadeniz kaç gün dedim şu an o sureye göre ücret ödemesi yapmıyoruz dedi islerine gelince yasaya uyuyolar yasa neyse o mahkrmrde goruscez Tatilbudur!

 • profile-icon Akif 30 Mart 13:43  

  Ne dediler peki gözde hanim benimde iade yaplmadi

  • 2Yorum
  Cevapları Gizle (2) arrow
  profile-icon Gözde 30 Mart 13:46  

  Yakın tarihli iptallere öncelik vererek para iadesi yapacaklarını söylediler yakin zamanda tekrar arayıp bilgi isteyeceğim hala net değil ise mahkeme yoluna gideceğim.

  profile-icon Gözde 30 Mart 13:45  

  İptal sigortası yaptırdığım için paramı iade etmek zorunda olduklarını aksi halde hukuksal yollarla alacağımı belirtmemden sonra aradılar tatilimi para iadesi yapicaklatini söyleyerek iptal ettiler ancak ücret iadesi için net tarih veremiyorlarmış

 • profile-icon Akif 29 Mart 23:38  

  Merhaba iade yapildimi?

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Gözde 30 Mart 00:03  

  Henüz yapılmadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler