04 Ocak
#13381027

Tatilbudur İle Dubai Mağduriyeti

Satış danışmanı V**** B***'den H*** Y*** adına 22.12.2019- 26.12.2019 tarihlerine Dubai tatili satın alındı. Bu pakette Sabiha Gökçen hava alanında rehber karşılayacak uçak transfer kahvaltılı otel olacaktı. Kendisine ısrar ile benim yabancı dilim olmadığı rehberin güvencesi sebebi ile yollanacağım belirtildi. Aksi takdirde ucuz uçak bileti ve daha merkezi bir oteli internet üzerinden uygulamadan alınabiliyordu. Transferi taksi ile yapsam dahi çok daha ucuzdu. Seyahate 1 gün kala H** S*** isimli kişi aradı rehber olmadığını transfer görevlisinin Dubai'de karşılayacağını onu da milletler arası numarasını mail atacağını oradan iletişim kurup kendisini bulmamız gerektiğini bildirdi. Telefonunu milletler arası aramaya açmak zorunda mı insanlar? Turun amacı ne her işi biz mi yapacağız? Rehber nerede? Bunu kabul etmediğimizi rehber sözlerini yineledik. Fakat Uçak online check-in i de kendimizin yapmasını bilgileri mailde bulabileceğimizi bunu muhakkak yapılmasını söyledi.


Gelen mailde turda gelecek diğer kişilerin bilgileri de vardı toplu herkesin bilgisini herkese yollamışlardı. Tabi ki bu sebep den dolayı gece boyunca uğraşmama rağmen kimse check-in yapamadı. Benim için 3.420.66 TL ödendi. Uçakta ise yemeği bırakın su bile verilmedi 1 saatlik bir uçuş mu Dubai? Herkes vizeli almış turu! (bilgileri verselerdi biz alsaydık vizeyi bilgiler son gün dediler) Fly Dubai hava yolundan vize 30 dolara alınırken 470 TL'de vize için ödedik. Bileti alırken valiz paketi yemekle bir değil mi? Farklı mıydı? Bunlardan neden bizi bilgilendirmediler? İlk defa gittiği ülke de ne yapacağının stresi ile Transfer görevlisi Y*** T*** ile buluştuk. Uçaktan inince panoromik şehir turu oldu neyse ki. Bu esnada turdaki 1 misafir bayan nazik şekilde bilgisizliğinden kahvaltı otelde yok mu? Dedi. Görevli tüm asabiyeti ile kadına söylendi durdu. Herkes Y*** beyi sakinleştirmek için konuştu zira fayda etmedi.


Tatile mi sinir bozmaya mı geldik bunca para verip? Söylenirken zaten bu turdan zarar ettim dedi. Ben Tatilbudur.com'dan aldım turu. Bu kişi firma sahibimi? O zaman iptal etselermiş! Turdaki bir bayan da toplu vize bilgilerinin herkese yollanmasına takılmış herkese bilgilerimi aldınız silin vb. diye tekrar tekrar ifadelerde bulundu tur firmasının yaptığı bu uygulama için ayrıca canımız sıkıldı. Kardeşim turdaki diğer misafirler ile konuştuklarında onlara' da Sabiha'dan rehber eşliğinde gideceksiniz dediklerini öğrenmiş. Tatilbudur.com firmasına soruyorum! Tatil bu mudur?

Harika Harika 4.036 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Harika04 Ocak

    Tatilbudur.com firmanızın bana verdiği cevap her türlü değişikliği yaparız size sözleşme de yolladık okuyun dediler. Kurumsaldan kasıtları ne ise... Sanki tek sorun rehber verilmemiş olması! Tursab şikayetimi yaptım sırada diğer merciler artık ….

  • Tatilbudur Temsilcisi04 Ocak

    Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 04.01.2020 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler