Tatilbudur İademi Yapmıyorlar!

Senem Senem28 Mayıs 16:20

276732960 numaralı rezervasyonum için ; Balayı için otel rez. Yaptırmıştık ancak Corona virüsü çıktığı için düğünümüz de iptal oldu zaten otellerde kapatıldı ve bu hizmeti almadık. O dönemde herkeste bir panik vardı ve bende aradığımda açığa alınabileceğini ve daha sonra kullanabileceğimi söylediler. Başka bir alternatif sunulmadı. Mecbur bırakıldık. 28.05.2020 tarihinde aradım ve para iademi talep ettim ancak para iadesi yapmıyoruz yapacak bir şey yok deniliyor. 

Hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar ve üslup kötü! Ne demek para iadesi yapmıyorsunuz ya? Böyle bir hakkınız mı var sizin! Ben rezervasyonuma 3-5 gün kala arayıp iade istemiyorum sizden kimseyi zor durumda bırakmıyorum. Mücbir bir sebepten dolayı iade talep ediyorum. Benim daha düğünümün ne zaman yapılacağı bile belli değil ve bu dönemde paraya ihtiyacım varken parama resmen el koyuyorsunuz. İademin yapılmasını ve desteğinizi rica ediyorum gerekirse Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım. Tüm yasal haklarımı kullanacağım!

Cevaplar

profile-icon Senem 28 Mayıs 17:27

Herkese kopyala yapıştır yaparak yazmış olduğunuz bu yanıt neye çözüm oldu? Hiç yorulmayın cevap vermeyin ya siz... Rezervasyonumun acil olarak iadeye alınmasını istiyorum bakanlığa şikayette bulunacağım sizin buna hakkınız yok paramı gasp edemezsiniz. Böyle bir zamanda benim parama ihtiyacım var nasıl bir firmasınız siz ya!?

Tatilbudur Logo Tatilbudur 28 Mayıs 16:26

Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 28.05.2020 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Serkan 31 Mayıs 04:35  

  Bankanızdan harcama itirazında bulunun. Ben itiraz ettim cevap bekliyorum. Bu sayfada duydum bir kişiden

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Senem 31 Mayıs 17:10  

  Bende yaptım bekliyorum sağ olun.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler