09 Ağustos
#12416019

Tatilbudur İadede Haksız Yere Para Kesti!

Tatilbudur’dan yurt dişi paketi satın aldık. Vize işlemleri için ekstra ücret verdik fakat kesinlikle vizeyle ilgilenmediler ve kendimiz ilgilendik. Sonuç olarak vizemiz çıkmadı, vizemiz çıkmadığı için iptal ettirmek istediğimiz zaman paramızı geri alabilir miyiz diye sorduk evet dediler.


1 gün sonra tekrar arayıp iademizi istiyoruz dedik fakat %50' sini keseceğiz dediler. E o zaman kesmeyin başka tura gidelim dedik. Başka tura gitseniz de %50 sini keseriz farkı tekrar yatırırsınız dediler. Paramızın yarısını ne hakla geri vermezsiniz? İsmini veremediğim diğer firmalar daha kurumsal ve garantidir. Ne yapacaksınız kardeşim paramızın yarısıyla? Ne diye kesiyorsunuz o parayı?

Enes Enes 1.787 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tatilbudur Temsilcisi15 Ağustos

    Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık,15.08.2019 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

  • Enes11 Ağustos

    Neyi inceleyeceksiniz? Anlamadım? Telefon kayıtlarınıza bakın önce siz. Müşteri temsilciniz farklı konuşuyor siz farklı. Şov yapmayın. Boş yapmayın. Kimse de burayla is yapmasın. Sakin ha sakin!

  • Tatilbudur Temsilcisi10 Ağustos

    Değerli Misafirimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için, [email protected] e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları