Tatilbudur İade Edeceğini Belirttiğiniz Paramı İstiyorum

Burak Burak30 Eylül 11:36

Tatilbudur.com firmasından 29 temmuzda 3 yetişkin 1 çocuk olarak 285725403 numaralı rezervasyon yapıp tatile gitmek istedik kredi kartından parasında ödedik ve iptal cayma sigortasında yaptık. Sonrasında 10 ağustosta 1 yetişkinin iptal ettik ve 2 yetişkin 1 çocuk olarak tatilimizin rezervasyonunu değiştirdik bundan dolayında bir para iadesini kartımıza yapılacağını belirttiler. Tatile gittik geldik ama o günden beri ne bir geri dönüş ne de bir iade yapıldı ne zaman arasak en kısa zamanda diyerek veya pandemiyi bahane ederek bu zamana kadar oyaladılar. Kredi kartımı iptal edeceğim edemiyorum. Tatilbudur'un sayın yetkilileri artık sesimi duyun ve bu kadar bekletmeye hakkınız yoktur. Kanunda da pandemiden dolayı para iadesi geciktirilir diye bir süreçte yoktur paramdan para kazanmayı artık kesin ve paramı iade edin yeter artık. Tatilbudur'a güvenimiz boşa çıktı.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Burak 4 hafta önce

Öncelikle sizi tercih ettiğim için pişmanım bir daha asla, bedavada tatil verseniz sizi tercih etmem. 10 Ağustos 2020-2 Ekim 2020 yaklaşık 2 ay oldu, ben paramı istiyorum... Daha ne kadar bekleyeceğim hazır cevap yazıp insanları oyalamayın, yeter beklediğimiz... Yasal yollaramı başvuralım.?

profile-icon Burak 4 hafta önce

10 Ağustos 2020-2 Ekim 2020 yaklaşık 2 ay oldu, ben paramı istiyorum... Daha ne kadar bekleyeceğim hazır cevap yazıp insanları oyalamayın, yeter beklediğimiz... Yasal yollaramı başvuralım.?

Tatilbudur Logo Tatilbudur 30 Eylül 11:41

Değerli Misafirimiz, Öncelikle tatilbudur.com’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Rezervasyonunuza ait bakiyenin yaşanan yoğunluk sebebi ile iade işlemi sürecine girmiş olduğunu, işlem sırasına göre iadenizin yapılacağını , endişe etmemenizi rica ederiz. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler