05 Ocak
#13385323

Tatilbudur Haksız Para Kesinti Sorunu

28.10.2019 tarihinde 29.06.2020 tarihli gitmek üzere 5 kişilik Orta Avrupa Turu satın aldık. Ocak ayı geldiğinde Tatilbudur sitesinde bizim aldığımız tur gözükmüyordu. Firmanın genel merkezini aradık tur iptali yok dedi. Acenteyi aradığımızda ise turun iptal olduğunu söylediler. Tur iptal oluyor ve biz bilgilendirilmiyoruz. Acente ile genel merkez farklı beyanlar verdi bize. Neticede genel merkez bize mail gönderiyor. Turun İptal olduğunu edildiği iptal nedeni olarak Atlasglobal uçaklarının Belgrat'a gitmediğini yazmışlar. Aynı tarihte aynı turu THY ile gidileceğini ama üstüne kişi başı 150 Avro ödeme yapmamız gerektiğini belirttiler.


Ya da turunuzu iptal edip ödememizi yapacaklarını ifade ettiler. Biz Haziran ayında gideceğimiz turu Ekim ayında satın aldık 4 Ocak 2020 de iptal edildiğini öğreniyoruz. Ocak ayında aldığımız fiyata öyle bir turu hiçbir firmada bulma şansımız yok. Hem aynı tur için bizden ekstra para istiyorlar hem de biz araştırıp sormasak turun iptal olduğunu bize bildirmiyorlar. Turu bizim iptal etmemiz durumunda bizden para kesiliyor, firma iptal ettiğinde biz hiçbir hak iddia edemiyoruz. Üstelik ödemeyi o günkü kurdan yaptık. Her türlü mağdur durumdayız.

İsmail İsmail 4.284 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tatilbudur Temsilcisi05 Ocak

    Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 05.01.2020 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler