06 Kasım
#12914434

Tatilbudur Haksız Kazanç Elde Ediyor

Otel bulamadığımız için son çare olarak sitenizin önerdiği Limoncello'dan rezervasyon yapıp akşam 8 gibi giriş yaptık. Size saat 23'te bir sikayette bulundum ancak o kadar duyarsızsınız ki ilgilenilmedi. Resepsiyon da girişimizi yapan kişi ağzında yemek ile bizi karşıladı ve yediği soğanlı şeyin buram buram kokusunu almamızın yanında söylediği hiçbir şeyi kesinlikle anlayamadık konuşmayı bildiğinden şüpheliyiz. İlgi güleryüz saygı sıfır. Yemek saati olduğu için yemeğe geçmek istedik ama kokudan içeriye girmek mümkün değil. Yiyeceklerin bir kısmına baktık çoğu şey bitmiş ve yenileme yapılmamış. Odaya çıktığımızda yine kotu bir koku ile karşılaştık ve aşırı rutubet. Duş başlığının başı kopuk duş almak mümkün değil. Klima açıp oda havalansın dedik o daha kötü bir hava üfledi.Kalitesiz bir banyo terliği bile yok. Çalışanlarının bile burada kalınmaz dedikleri bir yer. Her şey dahil olarak aldığımız bir otelde alkol adına bir şey yok. Kahve fincanı ile alkol ikram ediliyor. Havuz giderinden inanılmaz gürültülü bir ses geliyor birkaç saat içinde gözlemlediklerimiz bu kadar.


Sıcak su olmadığına dair şikayette bulunduk otel aranmış bu konuyla ilgili otelden size sıcak su var denilmiş ve bize inanılması. Çıkışta resepsiyona neden sıcak su var dediniz dediğimizde resmen dalga geçerek güldüler. Özetle kendi adınızı resmen karalıyorsunuz. Bir gece konaklayıp çıkmak zorunda kaldık verilen beyanlar yerine getirilmediği için bunun karşılığında bizden 450 lira gibi bir bedel alıyorsunuz resmen haksız kazanç. O otelde pislikten ölmemek için vermek zorunda kaldık. Bu olaya bu denli yaklaşımınız asla yanınıza kalmayacak. Yıllardır tatile geliriz hiç böyle bir şey yaşamadık.


Tatilbudur pişmanlıktır müşterisinin arkasında durmaz gösterdiğiniz için teşekkürler!Rezillik yaşamadık. Şampuan benzeri şey içecek kutusunda diğer ekteki görseller otelde yaşanamayacağının kanıtıdır. Asansörün ışığı bile çalışmamakta. Bu otelden çıktıktan sonra T***'nden otel rezervasyon yaptık yaşadığımız durumu anlattık 5 yıldızlı otelde kalıyoruz o otelden sonra medeniyet gördük diyebiliriz ve daha uygun fiyata kalıyoruz. Bir gece de kavuşunuz oldunuz umarım en kısa süre içerisinde bu piyasadan çıkarsınız. Kimseye bu denli korkunç bir şey yaşatmaya hakkınız yok.

Mehmet Mehmet 1.290 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tatilbudur Temsilcisi06 Kasım

    Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 06.11.2019 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

  • Tatilbudur Temsilcisi06 Kasım

    Değerli Misafirimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için, [email protected] e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler