09 Eylül
#12572014

Tatilbudur Görevlileri Aramıyor

Club Pınara Tekirova - otel konseptinden uzak, toplama kampı gibi bir yer. Klozet kapakları kırık, çarşaflar lekeli, havlular kullanılmış kirli ve ıslak, duş gideri düşün yüksek zemininde yıkandığında su banyoya doluyor. Pencereler tam kapanmıyor, buzdolabı bozuk.


Plaja başka oteller müşteri taşıyor, şezlonglar dolu Pınara müşterisine yer yok. Zaten milletin kolunda başka başka otel bileklikleri var. Tatilbudur.com'un görevlileri de bir kez bile arayıp memnun musunuz bile demediler. Bir daha tövbe.

Didem Didem 614 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tatilbudur Temsilcisi09 Eylül

    Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 09.09.2019 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

  • Didem09 Eylül

    Sizin mail adresinize yazarsam siz okursunuz. Buradan herkes okusun. Millet şikayet edince tesis yetkilisinin hadsizce cevabını da görün. İmojilerle gülerek cevap veriyor terbiyesiz. Siz de isminizi bu tesisle kirletmeyin bence. Tüm sosyal medya gruplarında ve evime dönünce basında bu konuyu dam düdük edeceğim.

  • Tatilbudur Temsilcisi09 Eylül

    Değerli Misafirimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için, [email protected] e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler