12 Haziran
#12092060

Tatilbudur Firmasının Bihaber Çalışanları!

29 Mayıs günü büyük İtalya Turu'na yönelik 2 kişi bize ücreti de dahil olmak üzere ödememizi gerçekleştirdik. Ancak karşı taraf satış danışmanı olacak kişi e. d. Bize sadece turun içeriğini ve faturayı iletti. Buna yönelik vize için gerekli evrak listesi ve vizeye yönelik iş akışı iletilmedi. Bugün keyfe keder firmayı aradığımda başvuruyu bizim yapmamız gerektiğini ilettiler. Ancak ben vize ücretini de ödedik dediğimde tamam biz yaparız ama siz Ankara’dan branş turizm ile görüşün dediler.


Binbir sorun ile neyse aradık ikamet yeriniz Mardin-Hatay olduğu için siz Gaziantep’ten başvuracaksınız dedi firma sağ olsun. Tatilbudur firması Antep’te anlaşmalı firmamız yok diyor siz oradan yapacaksınız diyor hala. Sonra arkadaşlar şikayet kaydı oluşturalım falan diyor kendi firmaları için. Halledilemeyen kocaman bir sorun ve biz ortadayız. Çalışanlar işin işleyişinden bihaber hele ki üst düzey bir yönetici P*** hanım hala Ankara diye diretiyor bize başvuru için.

Kadir Kadir 1.577 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kadir4 g

    Ne bir muhatap bulabilirsiniz ne de bir yetkili. Parayı 350 TL eksik iade ettiler inceliyoruz diyorlar fiyasko bu

  • Kadir11 Haziran

    Lütfen çözüm getirir misiniz

  • Kadir11 Haziran

    Merhabalar. 29 Mayıs günü büyük İtalya turuna yönelik 2 kişi bize ücreti de dahil olmak üzere ödememizi gerçekleştirdik. Ancak karşı taraf satış danışmanı olacak kişi e. d. Bize sadece turun içeriğini ve faturayı iletti. Buna yönelik vize için gerekli evrak listesi ve vizeye yönelik iş akışı iletilmedi. Bugün keyfe keder firmayı aradığımda başvuruyu bizim yapmamız gerektiğini ilettiler. Ancak ben vize ücretini de ödedik dediğimde tamam biz yaparız ama siz Ankara’dan branş turizm ile görüşün dediler. Binbir güçlükle neyse aradık ikamet yeriniz Mardin-Hatay olduğu için siz Gaziantep’ten başvuracaksınız dedi firma sağ olsun. Tatilbudur firması Antep’te anlaşmalı firmamız yok diyor siz oradan yapacaksınız diyor hala. Sonra arkadaşlar şikayet kaydı oluşturulanım falan diyor kendi firmaları için. Halledilemeyen kocaman bir sorun ve. İz ortadayız Çalışanlar işin işleyişinden bihaber hele ki üst düzey bir yönetici P** hanım hala Ankara diye diretiyor bize başvuru için. Sıra ücret iade savaşında

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler