06 Kasım
#12915507

Tatilbudur Firması İle Tatil Tamamen Eziyet Oldu

Tatilbudur firması müşteriyi umursamayan bir firma. Memnuniyetsizliğiniz asla umurlarında değil. Tatili satmak için yalan beyanda bulunmaktan çekinmiyorlar.Tatilimizi zehir ettiler. Kültür turu zaten yorucudur. 3 farklı otele müşteri bırakıyorlar ve 2 otel arası tam 1 saatlik yol.


Daha uygun fiyat verip müşteri kapmak için çok uzak ve ucuz oteller ile anlaşmışlar. Her gün diğer oteldeki müşteriden 1 saat daha erken uyanmak zorundasınız ve 1 saat daha geç otele geri gitmek zorunda bırakılıyorsunuz.


Bu problemi otobüste konuşmaya kalktığınızda ise firma çalışanları son ses müzik açarak sizi bastırmaya çalışarak saygısız tavırlarla karşılık veriyor. Otelde 2 çeşit yemek vardı. Pilav ve tavuk sote.

Bilal Bilal 1.467 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tatilbudur Temsilcisi06 Kasım

    Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 06.11.2019 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

  • Tatilbudur Temsilcisi06 Kasım

    Değerli Misafirimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için, [email protected] e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları