16 Mayıs
#11980614

Tatilbudur Büyük Ukrayna Turu!

Yaklaşık 2 ay önce bir arkadaşımla birlikte Tatilbudur.com'dan Büyük Ukrayna turu aldım. İzmir'den katılacağım için İzm-İstanbul biletini kendimiz aldık. Tur hareketine 10 gün kala önce tur tarihi sonra Havalimanı ve uçak şirketi değişti. Aldığımız biletleri sorunca siz yeni bilet alin tur size eski alınan bilet ücretini ödeyecek dediler. Ukrayna'ya vardığımızda 5 tur şirketinin birleştiğini ve tek rehberle 34 kişi olarak tura başladık.


Şehirler arası ortalama 8 saatlik yollarda gezi benzin istasyonlarında 34 kişinin tuvalet ve yemek kuyruğunda geçti. Bazı yolların da çok bozuk olduğu bilinerek gereksiz yere programa dahil etmişler. Yani 8 gün bize gezmek değil eziyet oldu. Dönüşte halen uçuş bilet ücretlerinin ödenmemiş olduğunu gördük. Maddi ve manevi zararımın giderilmesini talep ediyorum.

Aliye Aliye 1.343 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Aliye16 Mayıs

    Yaklaşık 2 ay önce tatil budurdan bir arkadaşımla birlikte büyük Ukrayna turu satin aldım. İzmir'den katılacağımız için İzmir-İstanbul arası uçak biletini tur yetkilisinin de onayıyla kendimiz satin aldık. Tur tarihine 10 gün kala önce tur tarihi, Havalimanı ve uçak şirketi değiştirildi. Aldığımız biletlerin ne olacağını sorduğumuzda siz yeni bilet alin, tur size iptal olan biletlerin ucretinini ödeyecek sözü aldık. Ukraynaya vardığımızda 5 tur şirketinin birleşerek tek rehberle 34 kisi tura başladık, şehirler arası 8 saati gecen uzun yolculuklarda tam 5 günümüz benzin istasyonlarında 34 kisinin tuvalet kuyruğu ve yemek kuyruğunda geçti. Bazı yolların çok bozuk olduğunu bildikleri halde tur programına almışlar. Yani 8 gün bize gezmek yerine eziyet oldu. Dönüşte uçak bilet ücretlerinin ödenmemiş olduğunu gördük. Sorduğumuzda bugün-yarin ödenecek diye oyalıyorlar. Maddi ve manevi zararımın giderilmesini talep ediyorum. 

Ziyaretçi Yorumları