25 Kasım
#13049711

Tatilbudur Büyük Balkan Turu!

Tatilbudur firmasının 17-24 Kasım 2019 tarihleri arasındaki Balkan turuna eşimle birlikte katıldım.
6 farklı otelde kaldık, otellerin biri hariç diğer 5'inde ısınma ve temizlik ile ilgili sorunlar can sıkıcıydı.
Otellerde ısınma için kullanılan klimalar ya yeterli ısı vermiyor veya bozuk durumda. Isınma için ek battaniye aldığınızda ise temiz bir battaniye bulmanız zor.


Bazı otellerin banyolarında genel olarak kağıt terlik bulundurulmuyor, bunun yerine plaj terliği konulmuş, bunları da daha önce kullanılmış ve temiz olmadıkları için mantar korkusuyla siz kullanamıyorsunuz.
Bunun dışında tur programında çok fazla gezilecek yer var. Bu durum geziye katılan bizler için bir avantaj gibi gözükse de, çoğu yeri hakkıyla gezebilmek için verilen zaman çok sınırlı kalıyor.


Bizim programda sırasıyla Makedonya, kosova, Arnavutluk, karadağ, Bosna Hersek ve en son Sırbistan vardı. 8 günde toplam 3.200 km yol yaptık, bir günde ortalama 8-10 saatimiz otobüs yolculuğu ile geçti, aralarda her durduğumuz şehirde ancak 2-3 saat gezebilmek durumunda kaldık.


Otobüsle sınır kapılarını geçerken özellikle bazı kapılarda ciddi vakit kaybı oluyor. Özellikle Kosova ve Arnavutluk'ta hem sınır kapılarında hem de trafikte vakit kaybı çok oluyor.
Balkanlar bölge olarak gerçekten çok güzel ve bozulmamış bir coğrafya ve bahsettim sorunlara rağmen bile gerçekten gezilip görülmeye değer.


Ancak Balkan gezisi düşünenlerin kendilerinin de başına gelmesi muhtemel bu sıkıntıları bilmesinde fayda olduğunu düşünüyorum.

Fatih Fatih 2.724 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tatilbudur Temsilcisi26 Kasım

    Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 26.11.2019 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

  • Tatilbudur Temsilcisi25 Kasım

    Değerli Misafirimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için, [email protected] e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları