Tatilbudur 'a Ulaşılamıyor Ve Geri Dönüş Yapmıyorlar

Avram Avram2 hafta önce

Rezervasyon yaptım değişiklik yapmak istiyorum. Tatilbudur 'a telefonla kesinlikle ulaşılamıyor. Bu nedenle de siz aramayın biz sizi ararız politikası uygulamaya almışlar. Fakat bu amaçla 29.06.2020'de 3 defa mesaj bırakmama rağmen kimse gün içinde geri dönüş yapmadı bu nedenle de değişiklik yapmak istediğim rezervasyonunu ileteceğim ne bir telefon konuşması yapabiliyorum ne de ulaşabileceğim bir mail adresi var.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Avram 1 hafta önce

Şikayetvar.com'a öncelikle Teşekkür ederim yakın ilgi ve hızlı destekleri için. Tatilbudur müşteri hizmetleri attığım mail sonrası telefonla sonunda geri dönüş yapıldı. Rezervasyon değişikliğimle ilgili konuşma fırsatım oldu.

profile-icon Avram 1 hafta önce

Bu bir uyarıdır. Tatilbudur.com internet sitesinden sakın Rezervasyon Girşi Yapmayın. Yaparsanız aşağıdaki durumlarla karşılaşacaksınız. 1. Tatilbudur Müşteri Hizmetleri kesinlikle Telefonlara Cevap vermiyor ve kesinlikle Geri dönüşyapmıyor. 2. Rezervasyon İptali Yapamayacaksınız. İptal için için telefon açtığınızda size cevap verilmeyecek ve geri dönüş yapılmayacak. 3. Rezervasyon Değişikliği Yapamayacaksınız. Değişiklik için telefon açtığınızda size cevap verilmeyecek ve geri dönüş yapılmayacak. 4. Tatile çıkıp da eğer bir sorun yaşarsanız bu firmaya telefon açtığınızda size cevap verilmeyecek. Tüm bunları düşünerek Yeni Rezervasyon Yapmayı tekrar Düşünün.

Tatilbudur Logo Tatilbudur 1 hafta önce

Değerli Misafirimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için, [email protected] e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

profile-icon Avram 1 hafta önce

20.06.2020'de Tatilbudur firmasından Kuşadası Grand Blue Sky için 5.7.2020-12.07.2020 için rezervasyon yaptım, 28.06.2020'de telefonla arayıp bu tesis pandemi nedeniyle müşteri almıyor bu nedenle Bodrum Green Beach Resort otel ile değiştirdiler. Bu otel hakkında iyi yorumlar okumadım değiştirmek istiyorum. Telefonla sürekli 29.06.2020 ve 30.06.2020 da sürekli telefonla aramama rağmen bir türlü telefonlara cevap vermiyorlar kimseyle görüşemiyorum. Bu nedenle Değişiklik ve iptalişlemlerini Yapamaz durumdayım zoraki olarak bu tesise gitmek zorundayım. Bu tür firmayı Kimseye tavsiye etmem ETS'i bu tatilde tercih etmediğinden pişmanım.

profile-icon Avram 1 hafta önce

Tatilbudur 0216 709 11 11. Müşteri Hizmetleri Telefonu Kesinlikle Açılmıyor. 30.06.2020 09:00'dan 09:11 'e sürekli hattı açık tuttum Lütfen hattan ayrılmayın diyor önce bir süre sonra da biz sizi arayacağız lütfen tekrar aramayın şeklinde. Bu durumda ben değişiklik yapmak istiyorum ama bu değişikliği Yapamaz durumdayım. Acil olarak bu firmaya ulaşmanın 1 yolunu iletir misiniz? 5.07.2020'da Bodrum Green Beach Resort'a rezervasyon yaptım bunu değiştirmek istiyorum bu otelle ilgili pek çok şikayet tespit ettim.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler