Tatilbudur 5 Aydır Paramı İade Etmiyor

Uğur Uğur07 Temmuz 10:36

Firmadan haziran 15 girişli satın aldığım tatil paketimi Mart ayında iptal sigortam olduğu için iptal etmek istedim. Korona yoğunluğundan sadece son 40 gün kalan tatil iadelerini gerçekleştirebiliyoruz dediler. Anlayışla karşılayarak 40 gün kalmasını bekledim. Mayıs başında tekrar arayarak iptal işlemini başlattık. O gün bugündür gerçekleşen bir iptal yok. Zaten telefonlara kesinlikle bakan yok. 

Genel Müdürlüğü dahi arasanız mail adresi paylaşıyor otomatik olarak. Bu şirketin genel müdürü nasıl geceleri rahat uyuyor anlamış değilim. Ya da sadece konumu genel müdür yetkileri sıfır. Şirkete mail atıyorum. Klasik korona dönemi yoğunuz mesajını kopyala yapıştır yapıyorlar. İademin acilen yapılmasını istiyorum. Emlak fiyatlarını yükselten  mütaahitlerden daha betersiniz. Elbet bu süreçte geçecek yaptığınız  haksızlığa her mecrada duyurmak için elimden geleni yapacağım. Sizden paramı geri istiyorum. Tüm yetkililerin bunu anlayabilecek yaşta olduğunu düşünüyorum.  

Cevaplar

profile-icon Uğur 07 Temmuz 12:02

Sayın yetkili, halen otomatik copy paste cevaplarla süreci geçiştiriyorsunuz. Kurumsal cevap geçerli diyorsunuz. Aramızda yapılan sözleşmede sigortal var ise son 72 saat kalana kadar anında iptal yazıyor. Siz hangi kurumsallıktan bahsediyorsunuz acaba? İnsanları dolandırmak sizin için bir vizyon olmuş anlaşılan. Paramın iadesini istiyorum.

Tatilbudur Logo Tatilbudur 07 Temmuz 11:56

Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler