09 Eylül
#12573398

Tatilbudur 1 Eylül Gaziantep Çıkışlı Akdeniz Ege Turu Memnuniyetsizliği

Tatilbudur'dan tur alarak ilk hatamızı yapmış olduk. Turu Kayseri'den aldık eşimle güzel bir tatil geçirelim diye Kayseri çıkışı iptal olduğu için bizi Antep çıkışlı tura aktardılar ve Adana'ya biletimizi tur aldı buraya kadar güzel işler. 1 Eylül akşam 19:00'da Kayseri'den Adana'ya yola çıktık ve 22:45'te oraya ulaştık. Tur otobüsü bizi en geç 23:30'da alacağını söyledi. Bekliyoruz gelen yok giden yok arıyoruz telefona bakan yok, o gün rehber yardımcısını (ismi M***) 23 kez aramışım adam umursayıp telefonu açmadı bile. Tatilbudur'un müşteri hizmetlerini aradık sizi hemen aratıyoruz diyor adamlar geziden döndük 2 gün oldu daha arayacaklar. Müşteriye olan değeri siz düşünün. Rehbere ulaştık o da bizi Antalya'da bekliyor araç değişikliği oldu sizi 00:50'de alacaklar dedi, iyi ona da eyvallah ama adamlar bizi 03:30 aldılar saçmalığa gel. Adam bir de saygısız ki bizden iyi o tura gelmiş de biz ona hizmet edeceğiz sanki modu öyle adamın.


Neyse ki rehberimiz iyi çıktı da birazda olsun turumuz iyi geçti. Kaldığımız otelleri bir görün sanırsınız pansiyon ama adamlar 3 4 yıldızlı diye bahsediyor bize:) Yemeklerin içinden hamam böceği çıkan otel mi dersiniz banyo tuvaletler kir yumağına dönmüş mü dersiniz! Daha nice sayamadığım olay. Merkeze uzak otel tutmuşlar akşam şoföre 200 lira verelim bizi merkeze götürsün deniliyor böyle bir mantık olabilir mi ya? Milli parklar bize verilen bilgilendirme formunda dahil yazıyor tura katılmışsınız ekstra para isteniyor. Dahil olan kısmı oraya kadar gitmek ve fotoğraf çekilen kısmıymış:) Rehberimiz C*** beye ve otobüs kaptanlarımıza teşekkür ediyorum.


Umarım C*** bey Tatilbudur'dan ayrılır bu ekiple daha fazla çalışarak kalitesinden ödün vermez umarım. Çevremizdeki herkese bu olayları anlatıyoruz ama insanların zamanlarına yazık değil mi?

Ali Ali 973 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ali10 Eylül

    Verdiğiniz cevaplar geçerli ha :) ) ) )

  • Tatilbudur Temsilcisi09 Eylül

    Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 09.09.2019 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

  • Tatilbudur Temsilcisi09 Eylül

    Değerli Misafirimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için, [email protected] e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları